Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, mert a nagybátyám meghívott magukhoz Írországba két hétre a nyáron. Nem értem, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Van félretett pénzem + szüleimtől a repülőjegyeket kaptam szülinapi ajándékként. Csak a múzeumbelépőkre meg a szuvenírre fogok költeni (a családtagoknak valami kis aprósá meg neki is)

Azzal jön, hogy akkor én vele nem tudok elmenni nyaralni, hiába mondtam neki, hogy dehogynem. Dolgoztam és spóroltam eleget.


2017. jún. 8. 08:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az a baja, hogy nélküle mész. És meg is tudom érteni, én vagy a párommal mennék ilyen helyzetben, vagy sehogy.
2017. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baja hogy ő nem lett meghívva, és nem meri nyíltan megmondani, nem akarja hogy nélküle menj, így inkább kihisztizi hogy maradj otthon, ha már ő nem mehet.
2017. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat, de miért hívta volna meg a nagybátyám, ha nem is ismeri?
2017. jún. 8. 08:34
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
Vagy sertodoset akar jatszani, vagy nem ert egyszeru magyar szavakat. Egyik esetben sem allnek neki magyarazkodni. Majd emelje fel a telefont, ha lehiggadt a hisztibol.
2017. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
De nem értem... két hét nem a világ. Hosszabb ideig is voltunk távol, amikor ő dolgozott.
2017. jún. 8. 08:38
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem érted? Itt nem a 2 hétről van szó, hanem arról, hogy Te mész, nélküle.
2017. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%
Tehát vagy arra "féltékeny", hogy nem rá szánod a pénzed és a szabadidőd, vagy arra, hogy te mehetsz, ő pedig nem. Azért Írországban tölteni két hetet elég nagy élmény...
2017. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Mert a kerdezo a meghivott. Nincsenek osszeragasztva az epp aktualis pasijaval. Nem egy 4 gyerekes csaladanyarol beszelunk 25 eve ferjnel, hanem egy fiatal lanyrol, aki kapott egy ajandekot meg egy meghivast. A pasijanak meg ehhez semmi koze. Mennek egyutt is nyaralni, tok jo lesz. Hisztizni azert, mert szamara ismeretlenek nem hivtak meg az otthonukba, az csoppet gaz.
2017. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

De Istenem... mit csináljak? Ha családi nyaralásról lenne szó, az más lenne, evidens, hogy hívnám, de nincs pofám megkérni a nagybátyámat, hogy hívja el a barátomat is, egy számára teljesen idegen embert.


Vagy a barátomnak van igaza?

2017. jún. 8. 08:44
 10/36 A kérdező kommentje:
Mások is buliznak/fesztiváloznak/kirándulnak a párjuk nélkül, és mások is mennek nyaralni külföldre a párjuk nélkül. Barátnőmék úgy mentek Horvátországba, hogy nem ment velük a barátja, neki egy szava se volt.
2017. jún. 8. 08:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!