Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom sose hiv magukhoz?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom sose hiv magukhoz?!

Figyelt kérdés

Tobb mint fel eve vagyunk egyutt, de eddig mindossze egyszer voltam naluk, mindig o jon, akkor is ha nem is hivom. Megbeszeljuk, hogy talalkozunk es o ezt mar rogton ugy veszi h o jon.. Es kerdezi h hanyra jojjon, mikor egy szoval nem mondtam neki hogy jojjon.. Meg se kerdezi, hogy nekunk pl jo-e egyaltalan. Ti mit gondoltok errol?

Bocsi hogy ekezet nelkul, de telefonrol irok.


2014. jan. 25. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért midnig hozzád van szervezve a program? Miért nem mentek el valahova, szórakozni, beülni, mozi/színház stb?
2014. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát beszéld meg ezt vele szerintem :D
2014. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vmit titkol sztem és nem akarja h kiderüljön . Vagy talán a szüleit furának tartja , vmi ilyesmi lehet az ok :)
2014. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ő azt a régi elvet vallja,hogy a fiú menjen a lányhoz,és otthon is ezt sugallják neki a szülei.Esetleg szégyenli azt a helyet,ahol ő lakik,vagy a szülei konzervatívak,és mondjuk nehezményeznék,hogy gyakran vagytok ott náluk.Vagy jobban szeret nálatok.Puhatolózz nála,melyik eset áll fent.
2014. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de te ezt fél év alatt nem bírtad megbeszélni vele? Ez itt a gáz.
2014. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szoktunk programokat is szervezni, de ha epp nincs kulon program, akkor mindig nalunk vagyunk.. A szulei nagyon aranyosak, a hazuk is szep nagyon, szoval nem hiszem, hogy ezzel lenne a problema. Igen, az lehet hogy azt az elvet vallja, hogy a fiu menjen a lanyhoz, na de mindig? Azert ez igy annyira nem jo..
2014. jan. 25. 17:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Es azert nem beszeltem meg vele, mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni!
2014. jan. 25. 17:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Én se vittem soha haza egy csajt se, de én mindegyiküknek megmondtam az okát. Szégyellem az apám. Elbaszta a gyerekorom. Nem akarok olyat bemutatni neki aki nekem fontos. Volt aki megértette, volt aki nem. Ha nem mond semmit, az gáz, de lehet, hogy ő is valami hasonlót érez. Kitudja.
2014. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem akkor is beszéld meg vele, mindent jobb tisztázni, mint hogy azon gondolkodj mi lehet a baj

ilyenkor lehet hogy vmi kis apróság az egész

jobb ha megbeszélitek

2014. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarod kellemetlen helyzetbe hozni? Csak meg kell kérdezni? Normális kapcsolatban ez természetes. Folyton csak elnyomod a dolgokat magadban, nehogy kellemetlen helyzetbe hozz valakit? Helyette meg minket kérdezel?? Kérlek vele beszéld meg.
2014. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!