Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt állítja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt állítja hogy velem őszinte de én nem így érzek szerintetek ez igaz az ember meg érzi az ilyet?

Figyelt kérdés

Úgy érzem velem szemben nem nyitott és nem őszinte. Ezt úgy kell érteni hogy mikor együtt vagyunk a beszélgetést eröltetnek érzem és nem érzem hogy mindent el mondana nekem. És nehéz kifejezni de belül érzem csak nem tudom miért ilyen velem.

Pl. Mással közlékenyebb mint velem, és utálom már kérdezni is őt bármiről mert akkor azzal jön faggattom de ha nem kérdezem nem mondja el magától.



2019. nov. 27. 08:26
 1/5 anonim válasza:
Nyilván a barátnőiről neked nem beszélhet.
2019. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a nő.

Sok férfi nem szeret feleslegesen fecsegni, sokuk röviden, a lényeget mondja.

N.

2019. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenkivel fecseg és szeret beszélgetni csak hozzám áll így.

Plusz regényt is írt régen hobbiból.

2019. nov. 27. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondanám még azt, hogy otthon már nyugalmat akar...
2019. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy egy nő megérzi az ilyet, de amilyen hülyeségeket itt meg szoktak érezni egyes nők, már nem vagyok benne biztos :D
2019. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!