Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány nőnél lehet ez a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nőnél lehet ez a dolog benne az életében?

Figyelt kérdés
4 hónap kapcsolat után véletlen kiderült hogy érzelmileg nem volt független a hölgy,sőt most sem az. Pedig elvileg oda vissza vagyunk egymásért. Plusz a volt férjével tölti a karácsonyi hetet együtt is alszanak. Nekem ezek közül egyik sem igazán elfogadható dolog. Jelenleg egy ilyen nővel maximum szabadidőpartneri kapcsolatot tudnék elképzelni
2019. nov. 29. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
"Jelenleg egy ilyen nővel maximum szabadidőpartneri kapcsolatot tudnék elképzelni". Én még azt se. Madarat tolláról, ilyen szar értékrendű emberekkel, mint ez a nő, nem tölteném az időmet. Sok ilyet látok, zsigerből taszítanak.
2019. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
szex kapcsolat. közben te is nyitvatartod a szemed más irányba is.
2019. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mivel én nő vagyok én meg pont fordítva látom ,hogy elég sok férfi van benne még egy szeretői kapcsolatban is ahol tud flörtöl és megcsalja a nőjét . 99% férfiak dolgoznak a munkahelyemen látom mi zajlik itt. A nők se jobbak ezen a téren. Sehogy nem lennék kapcsolatban egy ilyennel., ez nem kérdés.
2019. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hmm, összeilletek. Nekem ettől a "szabadidőpartneri" kapcsolattól is hánynom kell.
2019. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Gusztustalan felfogás.
2019. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom mi kivetni való van ebben, nem tudjuk hogy a hölgy milyen viszonyban van a házastársával, lehet hogy csak papíron házasok már, és semmi nincs köztük.

Én évekig voltam ilyen kapcsolatban sajnos, de nekem komolyra fordult a kapcsolatom a szeretőmmel, és nagyon becsülöm hogy ezt megértette és kitartott mellettem, már ő az élettársam, és van egy pici lányunk is.

Az exemtől elváltam amikor a kapcsolatom alakult.

2019. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen érthető, hogy nem tudod elfogadni. Én (egyetlen kivétellel, mikor egy életre megtanultam ezt a leckét 19 évesen) csak akkor kezdtem el ismerkedni, mikor már nem a szükség vitt egy kapcsolatba, hanem boldog voltam újra egyedül is. És akkor is igyekeztem a múlt csalódásait fenntartásokkal kezelni, sosem büntettem valakit mások hibái miatt, csak résen voltam és figyeltem arra, hogy viselkednek velem és mit rejtenek vagy sunnyognak el előlem. Ez így normális


Sajnos rettenetesen sok viszont a múltban ragadt ember. Ez már abban is látszik, hogy mikor a problémákra kerül a sor, a kapcsolatuk időtartamával érvelnek a szakítás ellen és hunynak szemet a párjuk aktuális szarvashibái felett. Szomorú, hogy emberek erre vesztegetik a fiatal éveket vagy az egész életüket...

2019. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Dugogasd de bele ne szeress! És anyagilag se támogasd semmilyen formában.
2019. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!