Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgoztátok fel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok fel, ha valaki átvert, kihasznált titeket, hazudott, stb?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Felállni, koronát igazítani, továbbmenni.
2019. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyanokat kérdeznék, akik már átestek ilyenen, könnyen beszél az, akivel ilyen még nem történt meg.
2019. nov. 29. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis önsajnálat, egy kis depi, aztán valahogy erőt veszek magamon és helyrehozom magam
2019. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A feletted levo kerdes az enyem(a szakitos), ebben a cipoben jarok ne aggodj. Adj magadnak idot es probald lekotni magad. Ha gondolod irj privatba, h mi tortent.
2019. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és nekem a volt barátnőm hazudott 3 évig, végig megcsalt és nem szeretett. Amikor ez kiderült természetesen nagyon rosszul esett, mert vele terveztem a jövőt, de rájöttem hogy síránkozni nincs értelme. Pár hét múlva kihevertem és élem az életem, viszont nem tudok hinni azóta a nőknek.
2019. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szokták elhinni, de engem még sosem használtak ki, vertek át. Azt nem mondom, hogy nem hazudtak, de az nem igazán érdekel, mert mindenki hazudozik, így ebből nem lehet semmit levonni.
2019. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shannaro válasza:
A lényeg, hogy tanulj belőle, és legközelebb légy óvatosabb, ismerd fel a jeleket. Ha tanulsz belőle, akkor ne ess kétségbe, hogy megtörtént. (Engem sem vertek át még soha, mert én mások hibáiból tanultam :)
2019. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 GuruAjavabol válasza:

Minden népcsoportnak megvan a sajátos szokása, kultúrája. Ha valaki akármit saját megfigyeléséből kijelent, pl. az Albánokról, azt együgyűség lenne egy „faj gyűlölő” pecséttel ellátni, mert „Albán” az csak egy gyűjtőnév egy ország lakosaira, kik gondolkodásban, szokásokban „összenőttek”. Fajilag azonban éppúgy kevertek, mint bármi más ország a kontinensünkön.

Az alant látott bejegyzés: „jelentettelek! :)”, engem hát borzongássál tölt el. Meg értem a Rákosi rezsimet, ahol még az iskolás gyerekeket is kötelezték szüléiket „bejelenteni”, ha valamit hallott tőlük, ami nem tetszett az akkori diktatúrának. Tehát a diktatúra megszabta, hogy mit szabad és mit nem mondani.

A mi mai „szólásszabadság” -unk az egy demokratikus jog, a szabad véleménynyilvánítás joga, világszerte. Ne fogadjunk el tehát semmilyen korlátozást, semmiféle „political correctness” -kötelezettséget, mert azzal ismét elrabolhatják a szabad szólásjogunkat! Persze a sértegetés, mások lekicsinylése az nem tartozik a szólásszabadsághoz.

„Vigyázni” valakivel pedig akkor kell, ha nem vagyunk tájékozottak az illető népcsoportja – tőlünk eltérő – szokásai, értékítéleteiről. Az adott esetben tehát úgy a leendő házasodó, mint családja ismerje meg, tanulmányozza, az Albán értékrendet, kultúrát és csak azután gondolkozzanak el azon, hogy hogyan és mennyire tudnak azokkal azonosulni, így az onnan származó személyt „befogadni”. Természetesen ez a befogadandó személyre is vonatkozik. Ö is előbb ismerje meg a magyar értékrendet, így tudni fogja, hogy „mibe megy bele”.

2019. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GuruAjavabol válasza:

Az elözö bejegyzest tevesen masoltam ide.

Kerem törölni!

2019. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!