Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan problėmåm lenne hogy ez ėv márciusában össze jöttem egy 33eves pasival. Aki elmondta nekem h ez ėv februärjäban hagyott ott a barátnöje 9ev együttėlės utăn És együtt is jártak. Kët honapig tartott a harag hogy nem szoltak egymáshoz. Aztån májustól egyetlen nap sem telik El ugy hogy valamilyen formába NE tartanák a kapcsolatott. Vagy irogatnak egymăsnak illetve szemëlyesen találkoznak, messengeren beszélnek egymással.

Nincs se gyerek semmi ami össze kötné öket. A párom fogatkozik h szeret de nekem nem tetszik ez h ennyire tartja az exėvel a kapcsolatott. Állítólag nem esik szó kettöjük kapcsolatárol de nekem ez akkor sem tetszik. Szerintetek van fėlni valom h vissza megy a volt barátnöjéhez? Szerintetek normális ez, hogy ennyire keresik egymást? Itt nem csak a volt barátnö hanem sajnos a párom is ugyan olyan hibás mer Keresi ahelyett h megszakitaná a kapcsolatott. Vagy en látom rosszul? Köszönöm a segitsėget.


2019. nov. 29. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Jól gondolod, ebből minimum szex lesz.
2019. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utolso hogy ërted ezt? Akkor szerinted vissza megy majd hozză?
2019. nov. 29. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nem egészséges...

Lehet, hogy nem lépett még tovább.

Mondd meg neki, hogy ez téged zavar.

2019. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne légy már naiv. Ha nem is megy vissza hozzá, párszor tuti megdugja.

Voltam ilyen kapcsolatban, ahol az ex nem tűnt el a képből, predesztinálva volt a megcsalás csak én hülye elhittem, hogy 4 hónap után túllépett az exén.

2019. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Februárban szakítottak, ti márciusban összejöttetek. Szerinted túl volt rajta??
2019. nov. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!