Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk eggyütt 5 hónapja ismerjük egymást de még nem szexeltünk. Én még szűz vagyok ő nem. Azt mondja hogy a munkahelyi stresztől nulla a libidója. Szerintetek mit tegyek? Nomális ez?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerültetek intim helyzetbe? Aludtatok együtt?
2019. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Őszintén? Nem, szerintem nem normális, hogy valaki 5 hónapig nem kívánja a szexet úgy, hogy már nem szűz.

Mit tegyél? Teremts alkalmat. Kezdjetek el csókolózni, aztán ha belendültetek, kezdd el simogatni, ha hagyja, akkor egy idő után vetkőztetni. Ha erre nem gerjed be, akkor gondolj el a dolgon. Ha most ennyire nincs libidója, hogy egy friss kapcsolatban, mikor az ember leginkább megőrül a párjáért, akkor később mi lesz?

2019. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag csak hétvégén nem alaszunk eggyütt. Én mindig próbálom izgatni ő hozzám még nem is ért... Csókolózni meg nem szeret legalábbis azt mondja.
2019. nov. 30. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem normàlis, max gyerek mellett több éves kapcsolatban.Szerintem szakîtani fog veled,inkább dobd ki te.
2019. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ez inkább tinikategória, nem?


Hát, nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy szexuálisan nem vonzódik hozzád. Majdnem fél év, zéró szex a kapcsolat legelején, minimum gyanús. A munkahelyi stresz csak kifogás. A legjobb stresszűző a szex.

2019. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, akkor bizony ha nem szeretnél szexmentes életet, lépj tovább. Ha le is fog veled feküdni, sosem fogja igazán szeretni a szexet...
2019. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy már 27 éves vagyok és én már nem nagyon birok tovább várni.. Ő erre is hivatkozik hogy ezért se mer hozzám érni mert még nem voltam mással.....
2019. nov. 30. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Akinek legalább átlagos libidója van, az nem bírja 3 hónapig szex nélkül úgy, hogy még izgatják is és elvileg tetszik neki az illető. Lehet, hogy egy idő után rá tudod majd venni a szexre, de és? Mire mész vele? Akinek ennyire nincs igénye, attól később se várj havi egy szánalomszexnél többet. Én lépnék, az tuti, pedig nő vagyok.
2019. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem normális! Rendszeresen együtt alszotok, nem csókolózik, nem szexel, a kezdeményezésre sem reagál, ilyen nincs. A stressz nem mentség, kezdődő kapcsolatban tombolnak a vágyak! Ha nem tudtok beszélni róla, akkor kénytelen leszel előbb-utóbb szakítani.
2019. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom neki, hogy szerintem ez nem normális de ő azt mondja hogy 3 hónap eggyütt járás még nem olyan sok ehhez.
2019. nov. 30. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!