Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tettetek már olyat amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tettetek már olyat amire nem találtátok az okot miért tettetek?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa a kérdés de hátha más is volt már így.


Barátnőmmel nincs minden rendben köztünk és már azon gondolkodok h legyen vége, sok dolog miatt ( kifogást keres, kevésbé igényes stb). Hiába mondtam h figyeljen oda a súlyára semmi, csak a kifogás. Igazából nem igen beszélünk, mert belefáradtam h hiába kérem h így v úgy csinálja nem teszi. Ma reggel felkeléskor mégis összebújtunk meztelen amit én kezdeményeztem mégis. (De nem igazán tetszett a látvány)..

Nem tudom eldönteni ha így állunk mégis miért tettem?


2019. dec. 1. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyu, ha nem tetszik akkor motivált megfelelő eszközökkel. Nem úgy van az, hogy azt mondod ezt tegye meg és megteszi, neki is akarni kell. Motiváló azzal amit szeret.

Az hogy valaki a párja miatt csinálná sokszor nem elég, és nem is támogatom. Mindenki magáért tegye, jobb motiváció.

Igényes égről ugyanezt tudom elmondani, megfelelő eszközökkel motiváld, és máris eredményesebb lesz, mint ha megk3rnéd hogy azért tegye meg, mert neked nem tetszik így.

2019. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne szeretem azokat az embereket, akik ellustulnak, ahogy kapcsolatba kerülnek. Férfiakra és nőkre egyaránt igaz ez.

Nőként mondom ezt, kiábrándító lehet, hogy a párod 1 vagy 2 év után dagadt disznóvá válik, mert már úgymond megszerzett, nem kell bizonyítania.. szólj simán a barátnődnek, hogy bocsi de úgy érzem kezded kicsit elhagyni magad és ezt rossz látni.

2019. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2es ez igaz. Hiába szóltam neki semmi. Nem értem hogy hogy nem érzi h a közérzete és fizikai állapota sem jó. Ráadásul a doki is mondta h milyen diétát tartson (pláne ha gyereket akar)!

A válasz a fog.gátlótól hízott!

2019. dec. 1. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ajándékba fitness bérletet. Én speciel örülnék neki, mert drága, mondjuk én szeretek járni mozogni. Egy próbát megér. Lehet kicsit gonosz, de hátha észreveszi magàt. Javíthatod az esélyeket, ha pàrosat veszel, mert akkor mondhatod, hogy menjetek együtt. ;)
2019. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem hagyd már ezt abba! Lerágott csont már a barátnőd súlya! Nem foglalkozik a külsejèvel, mert nincs rendesen ideje semmire, meg állandóan csak bacogatva van mindennel. Kíváncsi lennèk te milyen látvány vagy, de erősen kètlem, hogy Adonisz testű. 😁 Ès mostmár azt is tudjuk a sok kèrdèsedből, hogy kielègíteni is kèptelen vagy, mivel gyorsan elmèsz elejètől fogva, amin kèptelen vagy változtatni. Vagy nem is teszel èrte semmit. De ő azèrt tegyen a kedvedre állandóan ugye?
2019. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!