Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A keresztényekhez szólnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A keresztényekhez szólnék elsősorban! Ti hol és hogyan találtatok rá a párotokra? Tettetek érte valamit (pl. : ima).

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy keresztény társaim, hogyan találtak rá az igazira, mivel nyilván a vallásos emberek szintén vallásos embereket keresenek. Legalábbis én igen. Csak nem tudom hogyan kéne, mivel az én környékemen nem sok keresztény fiatal van.

2018. júl. 7. 23:02
 1/10 October15 ***** válasza:
22%

Hát az egyetlen vallásos élményem az mikor Amidához könyörögtem Japán Országismeret ZH előtt és átmentem.. XD

Btw pogány kutya vagyok.


26F

2018. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 judy hops válasza:
Gyülekezetbe keress akár többe is. És imátkozhatsz érte.
2018. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én imádkoztam. Úgy két évig:D Nem vallási eseményen találkoztunk. De sok ilyen van, csak keress. Egyébként érdemes körbe kérdezni más gyülekezeteket is.
2018. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
2018 van. Miért nem érzelmi alapon keresel társat,több esely van érzelmek alapján h tetszik v jo e vele együtt lenni,mint vmi vallás alapján egy ideát üldözni. Ateista vagyok,sajnos nem hiszek vallásban,rossz élmény élt a vallásos családomban,kettő meg amugy is sose hitttem igazán ezekben.. Le lehet pontozni.
2018. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le azért, mert véleményed van. Ment a zöld kéz, mert legalább értelemes választ írtál, ahogy eddig a többiek is. Köszi!

El kell fogadjam, hogy nem vagy vallásos. Sajnos ez a 21.században egyre sűrűbb, de mind1.

Igaz, hogy 2018 van, de ha én hiszek Istenben és szeretem, ahogy a vallásomat is, akkor nem akarok olyannal leélni egy életet, aki ezt esetleg elítéli vagy hidegen hagyja. Volt olyan lány akit szerettem, pedig nem volt az, de a jövőre gondolva nem lett volna jó ötlet, hogy elkezdjem vele, mert sok ellentétbe ütköztünk volna.

2018. júl. 7. 23:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt jol látod,volt vallásos párom,szét martak minket ő a vallást és családját választotta itt be is igazolodott h nem engem szeretett igazán,mert akkor kitart. De jol látod jobb nem keveredni,azota férjem vann,de ő se vallásos és mindig kiáll értem mindenben ő sose ált ki..
2018. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. Valóban meg kell többször is gondolni ezt, viszont azért nem kell külön faj ként kezelni azt aki nem vallásos és aki az. Mert a szerelem vak, csak egy kis idő után kiütköznek ezek a dolgok.
2018. júl. 7. 23:45
 8/10 peca1000 ***** válasza:

Netes társkeresők egy részénél a vallásra is rá lehet szűrni.


Próbáld ott.

2018. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én a személyes megismerkedésben próbálok bízni. A társkeresőkben nem nagyon bízok.
2018. júl. 8. 00:26
 10/10 October15 ***** válasza:
28%
Nem hiszem, hogy baj lenne abból ha egy nem vallásos és egy vallásos együtt vannak amíg tiszteletben tartják a másikat. Inkább az eltérő vallásból lehetne probléma [nem irányzat / felekezeti szinten].
2018. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!