Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22vok A Mennyasszonyommal 2éve vagyok! E suliba járok, ő meg most ment el dolgozni. Csak hétvégén jár haza aznap hogy elment, a szomszéd csaj 28éves családos bejelentette bejövök neki. csattant is egy csók a kert végében. Nem tudom merjem folytatni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 02:52
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Ha a menyasszonyoddal akarsz maradni, akkor NE!

Ha folytatni akarod, akkor előbb szakíts a menyasszonyoddal, had éljen egy normális életet nélküled, de ne legyél görény!

2009. ápr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Suliba jársz? Ott nem tanítanak meg írni?
2009. ápr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ellég nagy gerinctelenség mindkettőtök részéről, neked a menyasszonyoddal, neki a családjával szemben. Miért nem tudsz egészséges, normális életet élni?! Miért kell neked a másé?! Miért nem elég a menyasszonyod?!

Mindenesetre akárhogy is döntesz mindenképpen vess véget a mostani kapcsolatodnak, mert ha mellette ilyeneket csinálsz, akkor az nem rendes kapcsolat. Adj neki egy esélyt, hogy boldog legyen néküled!!!

És gondolj arra, hogy idővel neked is lesz családod, és lesz feleséged is...remélem vágod!

2009. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még véletlenül se tértél ki arra, Te hogy érzel az említett anyuka iránt (teszik-e, bejön-e, kedveled-e), ezért úgy kell értelmeznem, hogy Te csupán megpróbálsz megragadni minden kínálkozó lehetőséget.

Ez esetben azt kell mondjam, hogy merd folytatni. De ne a menyasszonyod mellett, se az említett anya mellett. Ennek a két nőnek ugyanis egy felelősségteljes, érett férfira van szüksége (még ha az anyuka gyenge is volt egy pillanatra), nem egy hormonoktól túlfűtött kamaszra.


Nőj, fel, de addig is ne tervez komolyabban.

2009. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen vagy, ami természetes ebben a korban, és jobban érdekel, hogy a szomszédasszonykával kertvégi randikat szervezz, mintsem a saját esküvődet. Azt gondolom, hogy amíg ilyenek megtörténhetnek, és te sem tudod, hogy minek mi a következménye ilyen esetekben, akkor jobb, ha még nem nősülsz és erről időben tájékoztasd a menyasszonyodat is. Én 30 év alatt tiltanám férfiaknak a házasságot (afelett meg a válást!)


Jól kivetette rád a hálóját ez a kis k, mindjárt az első napon. Ettől a csajtól egy jó kis kalandra számíthatsz, az tuti, de ez minden. Néhány lopott alkalom. A menyasszonyod, viszont lehet hogy szeret és egy életre kitartana melletted, de ha viszonyba kezdesz mással, elveszíted. Te tudod, hogy mennyire fontos ő neked.


A folytatást csak abban az esetben javaslom, ha fel vagy rá készülve, hogy a csókon kívül 1-2 pofon is fog még rajtad csattanni. Feltételezem, hogy a "csaj" férje nem fog örülni, ha elkezdik szétk..ni a családját!

2009. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Te suliba jársz, Ő meg dolgozni? Elmegy szerencsétlen nap mint nap melózni a munkahelyére távol tőled (pedig biztos nagyon hiányzol neki) ő az aki eltart titeket, azért dolgozik hogy legyen mit ennetek erre te megcsalnád? És még idegenektől is kérsz tanácsot hogy megcsald e? Hát szégyeld magad! Ugyanolyan undorító ha fordított a helyzet és a nő csalja meg a dolgozó párját. Egyáltalán miért akarod őt feleségednek? Mert még nem is vagytok házasok de te már csalnád.. Erre akarsz alapozni egy családi életet? Esetleg még gyereket is vállalnál vele? Éld ki magad, köszönj el tőle, vagy maradj vele, de felejtsd el a további kalandokat. Különben tényleg enm is értem miért is a menyasszonyod.. Ez is hirtelen döntés volt h megkérd a kezét? Vagy csak jópofának tűnt a helyzet?
2009. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság hogy 1x már ő is megcsalt az exével!

Nem ő tart el mert nem vagyunk közös háztartásban csak 1ütt vagyunk! Szeretem nagyon de a szexet is! lehet hogy nagyon görénység...ez van amúgy nekem nem jön be a szomszéd csaj de arra éppen megtenné...meg hát nagyon bevan indulva

2009. ápr. 2. 12:26
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Te mekkora egy segg vagy...
2009. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas!Ha neked mindegy hogy kivel fekszel le,miért nem mész el HIMRINGYÓ-nak,még pénzed is lenne!Remélem nem csak 1x csalt meg a menyasszonyod,megérdemled.Szerintem hamar lebuksz,mert ahogy kivettem,nem vagy elég rafkós,és ha kiderül remélem jól kidob a rákba!
2009. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:50

Szerintem még annyi se.


Mondd el a "menyasszonyodnak", és kíméld meg őt magadtól.

2009. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!