Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exével büszkélkedik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exével büszkélkedik? Jogosan érzem szörnyen megalázónak?

Figyelt kérdés
Az egyik haverja hétvégén kicsit többet ivott és kifecsegte, hogy a barátom sokszor mutogatja az exe képeit facebookon, hogy büszkélkedjen milyen szép barátnője volt. Gondoltam csak a pia miatt beszél össze-vissza, mert nem nézek ki ilyesmit a barátomból. Nekem nagyon ritkán említette az exét, akkor is semlegesen beszélt róla. A haverja azonban bogarat ültetett a fülembe éa utána kérdeztem finomam más közüs ismerősünknél, és sajnos igaz. Sőt, a húgom barátja szerint ódákat zeng a csajról, hogy mennyire izgalmas, átlagon felüli lány. Ők tavaly októberben szakítottak, mi februárban jöttünk össsze. Nagyon megalázónak tartom és bár, szerelmesnek gondoltam magam most mégis inkább gyűlöletett érzek iránta. Túlreagálom? Sajnos az érzéseimet nem tudom irányíteni, de kiváncsi vagyok, hogy jogosan szakítok-e.
2019. dec. 3. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Olyan mint ha kapnál egy referenciát róla, hogy a barátod a Morgan Stanleynél dolgozott. Örülhetnél neki. Ugyanakkor félhetsz is, mert lehet, hogy ott fog hagyni, amint talál jobbat.
2019. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék olyannal lenni, aki még nincs túl az előző kapcsolatán. Nem is normális szakítás után 4 hónappal mással lenni. Ez az eredménye.
2019. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Jogosan. Nem igazán szeret, mivel az exet dicsőíti, bele sem gondol, hogy ez visszajuthat hozzád, és fájdalmat okoz. Én visszaküldeném hozzá.
2019. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez van,ilyen a világ. Mindenkit a külseje alapján ítélnek meg. Kezdj el edzeni,csináltass új fizurát,tanulj be pár jó sminket és öltözz divatosan. Aztán dobd ki ezt a kis féreg ecit és keress egy jómódú helyes pasit aki hozzád illik ;) Minek foglalkozol ilyen incel barmokkal amúgy is?
2019. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.Még jobb az ilyentől frissen szabadulni.
2019. dec. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami visszás nekem, az az, hogy nem a volt párjával, hanem annak a külsejével büszkélkedik. Ha magával az emberrel, azt mondom, még oké. Férjem is mondta az exére, hogy nagyon okos nő volt, jószívű volt, vágott az esze, ilyenek (ő meghalt). De soha nem azt ragozta, hogy milyen jó alakja volt, és milyen szép arca (pedig az volt.)
2019. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ez tényleg nagyon megalázó. Te meg vagy a szamár a ló helyett :( Nézd a jó oldalát, legalább tudod, hányadán álltok, és csak ennyi időd ment el erre a szánalmas paprikajancsira! Biztos az exe dobta ki, nem kellett neki, és ahelyett, hogy értékelni tudná, hogy milye van (te), részegen nevetségessé teszi magát is, meg téged is.
2023. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!