Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen a párom drogozik de en terhes vagyok?!

Figyelt kérdés

15 hetes terhes vagyok a párom munkanélküli eddig alkoholproblémái voltak mostmár drogozik is mit tegyek? Felek hogy egyedulallo anyuka maradok es ha tappenzre fogok kerulni nem fogok kapni szinte semmit mert csak 4oraba vagyok bejelentve negyedannyi fizetessel mint amennyit kapok kilatastalannak tunik a helyzetem.

21/N


2019. dec. 4. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit segítsünk? Talán nem kellett volna egy alkoholistának széttenned a lábad.
2019. dec. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyél önző, vetesd el!!!
2019. dec. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha már eddig is ivott miért kellett gyereket csinálni? Vagy egyáltalán együtt maradni. Vetesd el vagy szuld meg és add örökbe.
2019. dec. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

72%: 15 hetesen hogy vetéssel el, te eszleny?


Az, hogy alkesz, már nem is baj? Te osszejottel egy ilyen alakkal? Szüleid? Rokonok?

Keress másik munkahelyet, normálisan bejelentve.

2019. dec. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Akkor küld el dolgozni, és szedd el a pénzét. Vagy keress egy másik palit.
2019. dec. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem mit vártál egy függőtől.


Én inkább azt mondom, hogy azonnal orvos! Csodálom is, hogy a többiek nem mondták. Ha drogos állapotban csinálta a gyereket, akkor okozhatott károsodást,ezt ki kell vizsgálni!


Szüleiddel, családoddal mi van?

2019. dec. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Na még egy idióta, aki a semmire szül egy másik idiótától.

Hagyd el, menj vissza anyucihoz, apucihoz, vagy ahhoz, akid csak van, esetleg anyaotthonba. A magzatot vizsgáltasd ki, mert simán előfordulhat, hogy az orvos megszakítását javasol majd. A pasit felejtsd el, majd párszor verd a fejedet a falba, hátha kerül bele valami ész is.

Mellesleg: a szülés előtti utolsó percig is megszakítják a terhességet, ha veszélyeztetve van az anya, esetleg a magzat nem életképes. De késve diagnosztizálása esetén is kitolhatják a megszokotthoz képest. Illetve, ha az anya mozgásképtelenné, magatehetetlenné válik. Szóval elég sok okból megszakíthatják. Válaszolva a 15 hetesen hogyan vetesse el kérdésre.

2019. dec. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Terhességet megszakítani, drogost elzavarni a csába, kiheverni ezeket, keresni egy normális munkát, keresni egy normális férfit. Ha nem ezt teszed, akkor most bszod el az életedet.
2019. dec. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
15 hétig vártál h már biztosan ne lehessen elvetetni aztán jösz sirni h jaj most milesz? Oldd meg.
2019. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos innen sokat nem tudunk tenni, szerintem hagyd ott a fickót a gyerekről meg mondj le mert ez így csak szenvedés lesz mindkettőtöknek.
2019. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!