Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod, aki a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod, aki a jelenlegi szerelmed meghalna, veles mi történne?

Figyelt kérdés
Megtörténne az, hogy utánahalsz? Esetleg egész életedben cölibátusn élnél, szingliként vagy össze tudnád szedi magad egy új kapcsolathoz idővel?
2019. dec. 4. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
*veled
2019. dec. 4. 11:18
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Az emberben mindegyik általad felsorolt opció felmerül, aztán majd az élet rendezi általában a sorokat. Nincsen két egyforma sors.
2019. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A volt párom meghalt. 15 éves voltam, ő 17. 3 évig kezeltek anorexiával, a szerveim kezdtek leállni, mikor visszakapaszkodtam az életbe.


Nem tudom, hogy ez megedzett-e, vagy ugyanúgy összetörnék ennyire, esetleg ezt már nem élném túl... De ha túl is élném, valószínűleg nagyon nehezen nyitnék mások felé. Mikor az ember szíve valaki másnál van, nem létezik számára más. Ezért is érzem lehetetlennek a megcsalást. Nagyon hosszú idő lenne új életet kezdenem, talán egy évtized is. Felnőtt fejjel, közös otthonban valószínűleg ez mégnagyobb sokk lenne, mint tiniként.

2019. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Feldolgoznám, élném tovább az életem. Előbb utóbb párt is találnék. Az én életem nem pazarolhatom el.
2019. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos összetörnék. Magamat ismerve egy darabig leinnám magam vagy más dolgokkal tompítanám a tudatomat aztán a közös jövőnkre spórolgatott pénzből elköltöznék valami random országba, hogy új életet kezdjek.
2019. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!