Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mikor érzi azt hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor érzi azt hogy jobb inkább egyedül mintsem a jelenlegi párjával?

Figyelt kérdés

Kinek mikor jön el, az a pont hogy kész vége szakítok mert már eleget tűrtem el neki?

Nekem van egy élettársi kapcsolatom, ami eléggé hullám völgy vannak dolgok amiket szeretek benne, és vannak amik teljesen kiborít engem.

Ő költözött hozzám, és én saját lakásban élek és sose akart segíteni vagy hogy egyáltalán meg forduljon a fejében az, hogy fel akarjon újítani itt bármit is.

Közös kasszához ragaszkodik ami nekem nem jön be, nem szeretem ha el kell számolnom valakinek hogy én mire költöm a pénzemet, vagy hogy mással vitassam meg hogy a saját pénzemet hogyan osszam be. És sose akart velem közös programot állandóan csak számítógépes játék engem sokáig képtelenség hogy le kössenek a játékok, vagy ithon filmek és sorozatok nézése mindig. És a szex se olyan vele mint kéne se mennyiségre se stílusilag. Pasi létére a napi egy alkalom és még annyi se ha éppen duzzog rám vagy veszekedtem vele és emiatt nem akarja ő nem békülő szexnek a híve mint én de már én se kiölte ezt belőlem a viselkedésével. Ha meg akarom vele beszélni a problémáimat egyből rám terel, mindent és már nem ő a téma hanem én szóval vele meg értetni vagy meg beszélni vele nagyon nehéz és sokszor érzem inkább jobb lenne külön mint vele. De amikor szólok hogy költözzön el, mert már kikészít lelkileg akkor jön a zsarolás, hogy meg öli magát. vagy minden cuccát a kukába dobja és úgy megy el tőlem és él, hajléktalanként.



2019. okt. 31. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedj a zsarolásnak, ez egy élősködő!

Dobd ki, nagyfiú már, feltalálja magát.

Én az ilyen zsaroló természetű embert az első nyikkanásánal kidobtam volna (sőt, felajánlottam volna neki, hogy szívesen kifizetem a kötél árát, ha már annyira öngyilkos akar lenni)

Nagyon befészkelte magát hozzád: van hol lakni, főzöl-mosol-takarítasz rá, költheti a pénzed, hát nem hülye elköltözni.

2019. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Savlekotő ***** válasza:
100%
A részéről ez egy kényelmes lakhatási kapcsolat plussz zsebpénzzel amiért te dolgozol,anyja vagy inkább,néha van szex ha kedve van,nulla erőfeszítés,semmi közös,kuka..
2019. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Savlekotő ***** válasza:
100%
Kivágni mint macskát egészségügyi sétára.
2019. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ebben a szituban rég eljött volna.
2019. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj a zsarolásnak.Nyugi,nem lesz se öngyilkos,se hajléktalan.Majd beköltözik egy másikhoz.
2019. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2-essel értek egyet.


Bazinagy kényelmes van. Berakta a seggét a kényelmesbe.


Te meg elég jól tűröd. Kérdés, hogy meddig jó ez így neked, hogy gyakorlatilag élősködik.

2019. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"De amikor szólok hogy költözzön el, mert már kikészít lelkileg akkor jön a zsarolás, hogy meg öli magát. vagy minden cuccát a kukába dobja és úgy megy el tőlem és él, hajléktalanként."


Ne engedj már a zsarolásnak. Se öngyilkos nem lesz, se hajlèktalan, csak kell valami duma, hogy elèrje amit akar. Maradni a kènyelemben.


Legközelebb erre tök nyugodtan vesd oda, hogy "Tègy úgy, ahogy jól esik, de ha holnap estig nem szeded össze a cókmókod ès költözöl ki, èn magad dobom ki a cuccaid a kukába, tèged meg az utcára". Aztán szevasz.

Aztán ha ezután se vesz komolyan, akkor szólj a családodnak, vagy valami nagydarab "2 ajtós szekrèny" ismerősödnek, hogy segítsenek neki kiköltözni.

Egy cseppet se sajnáld, egy èlősködő, zsaroló, manipulatív se..fej. nem több.

2019. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ah igen, tiszta hotelben érezheti magát melletted. Szerintem nem vagy se az anyja, se a bejárónő, repítsd.
2019. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ő folyton azzal jött nekem hogy fizeti a rezsi felét, és így ő cseppet sem használ ki engem.

Albérletből költözött hozzám, amit rám kiabál amikor szólok neki hogy elég ebből inkább szakítsunk és menjen el máshova lakni hogy ő fel adta értem az albérletét és úgy jött hozzám lakni és hogy ő több mindent fel adott értem mint én ő érte mert hogy az albérletén kívül a barátaival se foglalkozik annyit mint előttem. Szerintem meg normális ha valaki össze akar valakivel költözni akkor ott hagyja az albérletét és nem értem mért kiabálja rám, és én se nagyon törődőm a saját barátaimmal az ő kérésére hogy csak egymással törődjünk címmel szóval nem értem ezeket a rá kiabálásokat.

És attól hogy ez nekem saját lakás nem kéne úgy állnia hozzá hogy nem akar nekem segíteni bármiben ha elromlik valami, vagy ha fel kéne benne újítani valamit, és ez a közös kassza dolog egy ilyen kapcsolatban pedig kész butaságnak tartom. Csak nem tudom hogyan értessem meg vele hogy nekem már tényleg elegem van belőle és menjen el, mert néha félek a düh kirohanásaitól mert rángatós típus és kiabálós típus.

2019. okt. 31. 17:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Tessèk leszrni amit pofázik. Azèrt támad vissza ilyen baromságokkal, mert egyebek sincs. Nem kell vele foglalkozni, keressen új albèrleret.

Úgy èrtheted meg vele, hogy határozottan megmondod neki, hogy takarodó, ha nem megy magától, hívsz segítsèget.

2019. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!