Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viseli meg ennyire? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viseli meg ennyire? Nem kedvel igazán? Az exet még mindig szereti?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja járunk. Én 27 ő 29. 5 éves kapcsolata ért véget 9 hónapja. Ma kibukott belőle hogy még a mai napig nem tud aludni az exe jár az agyában... De nem úgy mint egy Boldog emlék vagy hiány, hanem hogy miért romlott meg és miért nem hamarabb vette eszre...

Mint nő most csak az jár az agyamban hogy éjjel egy másik nőre gondol ami engem megvisel...

Akartam vele este beszelni írtam hogy lenne egy kérdésem de ha fáradt akkor csak reggel kerdezem... írta hogy akkor reggel...

De annyira zavar hogy most mire gondol ha nem ír vajon rá gondol e stb...

Normális hogy ennyire megviseli 9 hónappal a szakítás után? Vagy csak Velem van a baj?


Mondta hogy jól érzi magát Velem minden pozitív, jó melója van, család barátok de érzelmileg ki van...

Mennyi idő kell neki ha egyáltalán lehet ebben bizakodni hogy enyhül neki ez?


2019. dec. 6. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy 5 éves kapcsolat meggyászolása nem feltétlenül 7 hónap. Ez egyedi, de simán lehet, hogy kellhet valakinek erre 1-2 év is akár, ha mély érzésű, szoros, mély kapcsolat volt, vagy nagyot sérült benne. Ilyenkor nem igazán ildomos még új kapcsolatot kezdeni, mert abban az új kapcsolatban nem ketten lesznek, hanem hárman, ahogy ez nálatok is van. Nem fizikailag értem ezt, hanem lelki szinten. Szomorú, de a párodnak még nem kellett volna komoly kapcsolatba fognia.

Hogy mennyi idő alatt jut el a gyászmunka végére, azt nem lehet tudni, de érdemes lehet neki egy pszichológust megkeresni, mert meg tudja könnyíteni, vagy akár gyorsítani ezt, főleg, ha szeretnétek így is együtt maradni.

2019. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem ezt mikor nem voltam túl még az exemen. Az járt a fejemben hogy miért nem volt velem őszinte stb dühös voltam magamra is hogy sok évet rá pazaroltam de már akkor nem voltam szerelmes belé de még gyaszoltam. Voltak jelentkező de én visszautasított őket egy az hogy nem akartam hitegetni senkit pláne ha még egyáltalán nem voltam túl a gyazon. Igazából ez a kapcsolat mélységétől is függ pl hiába egy 4 éves kapcsolat ha felszínes tartalmatlan volt stb. Sztem neki még időre van szüksége beszéld meg vele ha látod rajta hogy nem akar szakítani akkor segíts neki pl javasolj egy szakembert hátha segít neki.
2019. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egyéni, hogy kinek mennyi. De marha nagy hülyeség volt új kapcsolatba ugrania. Tök mindegy, miért lett vége, nem dolgozta fel.
2019. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, de mar jarunk... szoval mit tegyek? Varjak ra vagy szakitsak?
2019. dec. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!