Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi/ fiú aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi/ fiú aki a kapcsolat eleje fele még nem igazán képes megnyílni a barátnője fele és úgymond fél bevallani magának azt hogy szereti a lányt?

Figyelt kérdés

Van aki csak kesőbb kezdi el mondani szemtől szemben a lánynak és nehéz beszélni neki az érzéseiről?

A nem velem kapcsolatos érzéseiről is nehezen beszél mindenkivel.

Neten mondja hogy szeret, néha akkor is mikor együtt vagyunk, de ő mondta hogy olyan tipus aki amit igazán érez attól fél, nem szeret az érzéseiről beszélni, nehezen megy neki bevallani a dolgokat.

Őszintén szólva én nem szoktam neki mondani azt hogy szeretem, sehol sem igazán. Én inkább csak úgy belül érzem. Ez még változhat? De szoktam azért azt érezni hogy tényleg szeret de a tetteiből.

Másfél hónapja vagyunk együtt

19 évesek vagyunk



2018. jan. 21. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Exem ugyan ilyen volt. Ültünk egymás mellett, és messengeren küldte üzenetben, hogy szeret. Róla kiderült, hogy csak barátnőt akart. Nem volt szerelmes. Soha nem ölelt meg, nem hagyta, hogy hozzá bujjak. Ilyesmi. Végül borult a bili.
2018. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk azért volt így mert féltünk mindketten elköteleződni, meg egyébként is csak szakítás utáni búfelejtésnek indult az egész. 3 hónapig húztuk a dolgot, hogy ez nem szerelem, meg nem kapcsolat, meg nem exklúzív, a végefelé egyszer neten kimondta hogy "szeret, de nem szerelmes", aztán 3 hónap után történt valami amitől majdnem szétmentünk.

Akkor ismertük be magunknak hogy igenis szerelmesek vagyunk, és azóta több mint egy éve együtt vagyunk.

2018. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő szereti ha megölelem, ha hozzá bújok. Igényli is és ő szokta mindig kezdeményezni az ilyen dolgokat. Puszit, csókot, ölelést is
2018. jan. 22. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!