Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy ferfi 2nőnek udvarol egyszerre és mindkettőtnek azt mondja hogy szerelmem . Mennyire szeretlek stb. ez azt jelenti hogy egyiket sem szereti igazán. Mi a veleményetek?

Figyelt kérdés
ez pontosan igy törtent .

2015. márc. 9. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
igen azt
2015. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2015. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ezért is taszítanak azok az emberek, akik egyszerre "több vasat tartanak a tűzbe". Ha szeretek valakit, csak neki udvarlok, nincs más. Ha valaki több emberre hajt rá egyszerre, neki csak egy test kell, hiába magyarázkodik.
2015. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ott kezdődik a történet, hogy egy normális férfi nem udvarol egy lánynak. ha valami kialakul, akkor annak magától kell kialakulnia, úgy a természetes. ha nekem tennem kell azért, hogy alakuljon valami, ott már valami nem stimmel.


aki meg sok nőnek "udvarol", az meg egyértelműen csak a szexre megy

2015. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Én egyszerre 4-5 nőnek udvarolok általában, de csak 2-3-nak mondom, hogy szerelem.
2015. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez az így szeretlek, úgy szeretlek duma már alapból gyanús, és taszító, főleg a kapcsolat legelején. Az ilyen általában tényleg csak dugni akar, ebben az esetben meg aztán pláne...
2015. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!