Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátom és az apja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom és az apja?

Figyelt kérdés
1 éve élek velük egy régi házban, a bútorok is régiek, sőt mikor ideköltöztem szekrényük se volt mert azt is eltüzelték hogy meg ne fagyjanak. Hoztam magammal sok bútort, új mosogatógépet tisztán járnak, a barátom apja szívbeteg de nem szedte a gyógyszereit ezért az egyik lábujját amputálták, neki is én kötözöm a lábát, én adom neki a gyógyszereit különbenbe se szedné. A barátomat ez nem is érdekli... dolgozik, hazaér aztán alszik. Tényleg kiszolgálom őket mégse kapok egy köszönömöt se vagy egy kis segítséget. Barátom beteg a héten itthon van de azért be segíthetne hogy elmosogasson de minden házimunka csak rám vár. Annyira belefáradtam már, a kedves apuka is csak hisztizik nekem hogy nem akar semmit se enni meg unja már azokat az ételeket amiket készítek. Munka után örülök ha leülök végre, reggel is az az első hogy a boltba megyek nekik aztán dolgozni. Mindig a barátom van dícsérve az én dolgom meg természetes. Mit tegyek?
2019. dec. 9. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem az ilyen lányokat h miért maradnak ilyen kapcsolatban
2019. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mit keresel még ott? Ez közel van a mindenbe beleszarás tetejéhez (rájuk gondolok). Az a csoda, hogy a barátod dolgozik. Normális önbecsülésű ember már rég lelépett volna onnan. Ennél többet érdemelsz. Gondolkodj el, hogy mit vársz az életedtől, és akarod-e így leélni a hátralévő részét, vagy inkább olyannal állsz össze, aki meg is becsül, és akivel normális életkörülményeket tudtok kialakítani!
2019. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És te ezt már egy éve tűröd? Mit tud ez a srác, hogy hajlandó vagy a lábtörlője lenni?
2019. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te se tartod magad sokra, ha ezt eltűröd. Én lelépnék a helyedben.
2019. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
nem logikus amit csinalsz, es igyis ugyis megcsalod mert neked is szukseged lesz tobbre jobbra visszajelzesre
2019. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!