Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tapasztaltabb partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tapasztaltabb partnerrel vesztettétek el a szüzességeteket, hányadik partnere lehettél? Fiú, vagy lány vagy?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál és mennyi a partner?


Alkalmi volt, vagy kapcsolat?


Hogy sikerült az első szex, hányszor élvezzetek el és ők?



2019. dec. 12. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
7. voltam a lánynak.
2019. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokadik voltam fogalmam sincs a konkrét számról. Párkapcsolatban történt és elég nyögvenyelős volt a dolog. Mint kiderült alig nedvesedek és tágulok és amúgy is szűk és rövid vagyok a párom méretei sem voltak aprók. Hónapokig tartott míg megtanultam elmenni és úgy helyezkedni hogy ne legyen túl hosszú és ne érje el a méhszájam kvázi ne fájjon a szex. 18 voltam párom 28.
2019. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, soha nem érdekelt hány lánnyal volt. Az tudom, hogy exek közül 4-el biztos volt, de a többi nem érdekel.

Fiatal voltam és zavart a gondolat, hogy más csaj is elmegy általa így inkább megkértem, hogy ne meséljen. Tiszteletben is tartotta.

Mikor elvesztettem ő 22 volt, én 15. 1 hónapja voltunk akkor együtt, majd majdnem 2 év után szakítottam vele.

2019. dec. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Sohasem kérdeztem, hányadik partnere vagyok. ő 33 éves özvegy volt, én 16 éves kamasz.
2019. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hányadik partnere lehettem, biztos, hogy nagyon sokadik. Sportot űzött a lányok "megrontásából" (ezt utólag tudtam meg, mielőtt még :D ), szerintem mire hozzám eljutott, már minimum volt 20-30 partnere előtte. De simán lehet, hogy alulbecsülöm. 17 voltam, ő 16.

Alkalmi volt. Nem volt rossz élmény egyáltalán, meglepő módon, de annyira jó sem, hogy elélvezzek tőle. Ő a végén elment és ennyi, de jó sokáig tartott, szerintem azóta se tartott egy aktusom sem ennyi ideig- szerencsére, azért az 1,5 óra volt, szerintem nagyon hosszú egy menetre. Főleg elsőnek.

2020. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hanyadik patnere lehettem, de nem az első.

Ő 16 volt, én 15.

Úgy jártam kb, mint a 2. Válaszoló.

Kapcsolatnak indult, alkalmi lett. De később újra összejöttünk kapcsolatra is.


Ez egy igazi kölcsönösen első látásra szerelem volt. Tehát a szexet csak ez tette számunkra élvezetessé. Én szűz voltam, gyakorlatlan, és nagyon nem illettünk egymáshogy "úgy"...Szóval testileg eléggé megszenvedtem, de attól még szép emlék. Pár év múlva, mikor újra összejöttünk, túl voltam már pár szexen más pasikkal és utána az elsővel is nagyon jó volt.

2020. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Negyedik voltam, ha minden igaz. 19L. Azóta is együtt vagyunk, azt hittem az első nagyon szar lesz, már fel is készültem rá, úgy hogy hatszor rosszabbnak elképzeltem. Ahhoz képest meglepően jó volt.xd
2020. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!