Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tűnt fel, hogy a feministá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tűnt fel, hogy a feministák érvei csak amúgy is visszahúzódó pasikra vannak hatással?

Figyelt kérdés

Számos (feminista) nő nagy álma, hogy a nagy nőcsábászokat (domináns pasik) majd betörik, és a kalandor Don Juan-ból olyan pasit faragnak, akit tudatosan fognak majd irányítani a kapcsolatukban. Ám minden igyekezetük ellenére a helyzet nem változik. Ezek a férfiak ugyanis teljesen figyelmen kívül hagyják a véleményüket, sőt a lejárató kampány ellenére a népszerűségük sem nő csökken.


Ellenben nagyon sok "jófiú" válik a feminizmus követőivé. Vagy szexuális fétis, vagy amiatt, mert abban reménykednek, így majd kapnak nőt.


2019. dec. 12. 10:33
1 2 3
 11/22 Rockarc ***** válasza:
88%

Elgurult a gyogyszered. Mi a kifogasolni valo abban, hogy egy no ugyanolyan munkaert ugyanannyi fizetest kapjon, mint egy ferfi? Vagy egy cegvezetoi pozicioert egy no is indulhasson, ne csak a ferfiak. Ezt csak egy allat kerdojelezheti meg.


Az meg pitianer dolog, hogy azoknak a ferfiaknak a munkajaval vered a melled (banyaszat), amit te sem tudsz ellatni. Gondolom ilyen tesibol fementett nyapic vagy. Azok, a ferfiak, akik a banyaban dolgoznak, nekik eszukbe sem jutna, hogy ezt a munkat noknek kene vegezni. Mert ok ferfiak. Neked eszedbe jutott, gondolkozz el rajta.


A feminizmusnak addig lesz letjogosultsaga, amig ferfi kozpontu a tarsadalom. Marpedig en ezt latom. Tobb, mint 200 eve zajlik a kiegyenlitodesi folyamat, szavazat jog, tulajdonhoz valo jog stb, de meg messze nincs vege. Nem ertem, hogy te mint evolucios zsakutca miert akarsz tarsadalmi folyamatokban eszt osztani? Kinek lenne az jo? A te sikeres eleted, vilaglatasod kene kovetnie a vilagnak? Ketlem...


43F

2019. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A feminista gondolkodásban nem létezik férfi és női munka, csak munka. Ezen az alapon áhítoznak a zsíros fizetéssel járó vezetői pozíciókra, viszont a tipikus férfimunkákat nem akarják végezni. Nem csak a bányászat. Nincs egyetlen feminista sem a Földön, aki vízvezeték-szerelő, kőműves, csőszerelő, stb. szeretne lenni. Sajnos, neked kimosták az agyad, mert nem tűnt fel, hogy ezek a nők leszarják az egyenlőséget. Egyszerű, tipikus karrierista pitsák, akik nyomkodják az Ájfont. Millió ilyet látni naponta.
2019. dec. 12. 18:49
 13/22 A kérdező kommentje:
A társadalom már korantsem férfiközpontú.
2019. dec. 12. 18:51
 14/22 Rockarc ***** válasza:
65%

Ember, kik mostak ki az agyam? Mivel? Erted te egyaltalan azokat a dolgokat, amit leirsz? Elolvastad mi az a feminizmus valaha is? Egyaltalan biologiailag sikerult megerned a 18. eleteved? Agyilag gyerek maradtal. Hisztis gyerek, aki nem kapja meg a jatekat es most duzzog. Vedd mar eszre, hogy a 10 eves kislanyok is kinevetnek, akkora szerencsetlen vagy.


43F

2019. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

1. Fogalmad sincs, mi a feminizmus.

2. Én ismerek Londonban nőt, aki ácsként dolgozik. Imádja, saját cége is van már, de belefárad abba, hogy folyton bizonygatnia kell, hogy meg tudja csinálni a munkát ugyanúgy, mint egy pasi. És meg tudja!

3. Nem értem, miért kéne a 3 diplomámmal és 2 beszélt idegen nyelvvel a bányában dolgoznom, vagy vízvezeték szerelőnek mennem, kérlek, világosíts fel ez ügyben!

4. Mindenki az alapján tud munkát választani, ahogy tanult és amilyen lehetőségek feltárultak előtte. Én is háboroghatnék azon, hogy a férfiak miért nem akarnak óvóbácsik, gyógypedagógusok, szociálpedagógusok, tanítók és takarítók lenni. Várj, van egy ötletem! Talán azért mert ezeket a munkákat nem fizetik meg rendesen, igaz???

Szerintem egyezzünk ki abban, hogy mindenki olyan munkát választ ami vonzza, amire lehetősége van. A fiúk is jelentkezhetnének fodrásznak vagy műkörmösnek, miért nem teszik?

5. A mai napig több nő akar teherbe esni,szülni, családot, mint férfi. A mai napig több kérdést olvasni itt, ahol a férfi azon háborog, hogy teherbe mert esni a nő (ő nem tehet róla) mint hogy nő háborogna ezen. Több olyan kérdés van, hogy miért nem akar elvenni, miért nem akar még/egyáltalán gyereket a pasi. Mert ez a valóság, nem az az ördögi kép a feminizmusról amit a beteg agyatokban kialakítottatok.

6.Utolsó pont: a feministák többsége megveti a kalandor Don Juan típust és olyan férfit keres, aki az egyenlőség híve és akivel normális párkapcsolatot lehet kialakítani. Pont.

2019. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Előző!


Hány kérdésnél fogod még leírni, hogy hány diplomád van? Nem ez az első, hogy ezt csinálod. Egyáltalán ki nem szarja le, de most őszintén? 1000 és egy dolog van, amihez nem értesz, és amit nem tudsz alapszinten sem, kezdve a diadokhoszok korától egészen a kvantummechanikáig. A mai világban már a TV-ben bohóckodó, ostoba, kőbuta celebek is diplomával rendelkeznek. Nem az a nagy dolog, hogy be tudsz-e menni az egyetemre és szerezni egy szar Bsc-t infón vagy kereskedelmin, amit Kis Julcsi össze tud hozni a legkönnyebb karokon. Hanem az, hogy tudsz-e olyan területen érvényesülni, amin már GONDOLKODNI kell. Soha a büdös életben nem sikerülne neked összehozni a fizikán egy nyomorult Msc-t sem, mert ostoba vagy hozzá, és baxnál levezetni az egyenleteket.


A másik: senki sem vonja kétségbe, hogy vannam ács nők, de a feministák, akik az asztalt verik az "egyenlőség" miatt NEM akarnak ácsok lenni. Ezt jegyezd meg. És NEM akarnak egyenlőséget sem. Kizártnak tartom ezt, amit akarnak azok az előnyök. Pont.


Az összes kis szekta ezt akarja. A magzatvédő szekta, az LMBTQ szekta, a pünkösdista szekta semmivel sem másabb, mint a feminista szekta.

2019. dec. 12. 22:14
 17/22 anonim ***** válasza:

Tehát az észérvekre nem tudsz válaszolni. Gondoltam.

Bár mesterdiplomám van és nem BSC, de nem fizikából. Nem azért mert hülye vagyok, hanem mert történetesen nem érdekel a fizika. A diplomáim számát pedig kizárólag olyan kérdésnél említettem meg eddig, ahol ez releváns volt. Továbbra sem tudsz válaszolni arra, hogy miért menjek bányásznak, ahogyan arra sem, hogy a férfiak miért nem akarnak műkörmösök lenni.


Az pedig, hogy undorító módon lenézed azt, aki mondjuk pedagógus, idegenvezető, tolmács, könyvtáros, térképész, festőművész, balett táncos vagy akármi csak nem fizikus, a saját lelki és szellemi szegénységedet mutatja meg. Te vagy az az autisztikus incel nyomi, aki túl okos a nőkhöz? Ne röhögtess. Még észérveket sem tudsz megfogalmazni vagy azokra reagálni, vagy egy kulturált vitát lefolytatni. Kevés vagy minden téren. Ez nem a feministák hibája.

2019. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

A szalmababérvelés magasiskoláját mutattad be, te hitvány némber. Egy szóval sem beszéltem arról, hogy menj bányásznak. Arról beszéltem, hogy amikor szóba kerül a munkakérdés, akkor mindegyik vezető akar lenni - mondván nincs férfi és női munka. De arról egy szót sem szólnak, hogy olyan munkákat akarnának csinálni, amit klasszikusan a férfiak végeznek. Egy feminista hajlamú nő sosem fog valószínűleg autót szerelni, mert kétkezi munka büdös neki, de ugráltani a férfiakat az már menne.


Őszintén szólva kétségbe vonom, hogy akár egyetlen diplomád is lenne, bár ha Zimány Lindának sikerült összehoznia egy jogi diplomát, akkor ezt bármelyik fruska meg tudja csinálni. Egy hazudós undok alaknak, vagy egy felkapaszkodott, ócska kis lotyónak tűnsz, aki a könnyű úton lépdel.


Csodalkoznék, ha az IQ-d megütné akar a 80-at is. Azt ugyanis nem lehet iskolai végzettségekkel növelni, mivel az tehetség kérdése.

2019. dec. 12. 23:01
 19/22 A kérdező kommentje:

"A diplomáim számát pedig kizárólag olyan kérdésnél említettem meg eddig, ahol ez releváns volt"


Itt nem releváns, mivel ez nem a tanulással foglalkozó rovat. Te csak azért említed, mert fel akarsz vágni, mert kevésnek érzed magad. Tipikusan olyan ember vagy, aki addig nyugodt, amíg olyanok veszik körbe, akiknél magasabb rendűnek tartja magát. Valami elhízott dagadt béka lehetsz.

2019. dec. 12. 23:18
 20/22 anonim ***** válasza:
Csak mocskolódni tudsz, érvelni nem. Szánalom a kövön, amit itt produkálsz, igazából saját magadat égeted, nekem ehhez hozzá sem kell tennem semmit. Tudod, mi a te legnagyobb büntetésed? Hogy te te vagy. Sajnállak.
2019. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!