Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akiknek csendes, visszahúzódó férfi a párjuk? Hogyan jöttetek össze, mi fogott meg titeket az illetőben?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Jelen. Ahogy fokozatosan megnyílt, kiderült, hogy nagyon intelligens, művelt, tájékozott, sokoldalú, figyelmes, számomra szimpatikus értékrenddel rendelkezik, maximálisan tiszteli a nőket, stb.

Amúgy csak társaságban, illetve idegenekkel visszahúzódó, itthon nem az.

2017. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Én is csak társaságban vagyok visszahúzódó. 20/f

2017. márc. 3. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem volt ilyen pasim de sajnos unalmas volt vele. Suliban ismerkedünk meg, én kezdeményeztem. Sokkal többet láttam bele (Pl.: személyiség, humor, stb.) de aztán elég nagy csalódás lett.

24N

2017. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt, de szamomra is csalodas volt.
2017. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Miért?

2017. márc. 3. 15:33
 6/10 anonim válasza:
100%

Az életem is volt egy ilyen fiú.. :)

Anno én kezdeményeztem, mára a férjem :)

És szépen lassan megnyílt és már társaságban sem vissza húzódó. :)

2017. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Idegen társaságban visszahúzdó, kell neki egy kis idő míg felenged. Viszont ha akar valamit, azért tesz, nem várja a sültgalambot a szájába. Szóval pont az esetem.

Volt olyan is, aki csak dumált, de nem tett semmit. Olyan is, aki csendes volt, de meg sem tudott nyílni és teszetosza volt.

2017. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én páromról is ezt mondták nekem, csendes, szerény..

Idegenekkel tényleg nem közvetlenkedik, és nem is szokott harsány lenni, de tökéletes a modora, nagyon jó humora van, kedves, előzékeny, nagyon intelligens és művelt, tökéletes.

Az is tetszett, hogy nagyon figyelmes, nem enged el semmit a füle mellett, emlékszik mindenre.

És hogy jöttünk össze. Szépen lassan cserkészett be, nem nyomult, nem udvarolt, amíg én magam nem kezdtem rá más szemmel nézni. Akkor lassan közeledett, és azóta is együtt vagyunk. Hónapokig dolgozott rajta :)

2017. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

enyém is ilyen

munkahelyemen ismertem meg

az fogott meg benne, hogy nem egy nagyképű, nagypofájú idétlen hülyegyerek, hanem intelligens, figyelmes, nem az interneten él, hanem élőben

nekem nem csalódás, 3 éve vagyunk együtt

2017. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a férfi (35) , neten ismerkedtünk meg egy chaten.

Először távkapcsolat volt aztán összeköltöztünk, majd házasság.

Az elején főleg ő kezdeményezett, ő mutatta ki hogy tettszem neki.

Aztàn szépen lassan én is megnyíltam neki.

Jópár évig semmi gond nem volt. Aztàn megromlott a házasság, főleg azért mert elmúlt a szerelem mindkét fél részéről, nem jött helyette a szeretet mert én nem tudtam bizonyos tulajdonságait jó szemmel nézni. Én ambíciózus vagyok, szeretem ha van előrelépés körülöttem, ő nem az volt. Elvolt a maga kis gyerekes világában, én közben felnőttem, máshogy làttam a dolgokat. Egyszer aztán ráébredtem nincs olyan dolog benne amit szerethetnék.

Elváltam végül.

2017. márc. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!