Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy barátnőm volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy barátnőm volt barátjával. A barátnőm már nem akar velem jóban lenni. A baráti társaságunknak is kerüli. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátnőm csak későn tudta meg hogy kavarunk, mert nem mondtam el neki. Igazából az exétől (barátomtól) tudta meg véletlenül, mert azt hitte a barátom, hogy már én elmondtam neki. Akkor azt mondta, furcsa lesz neki a helyzet, de ő már nem akar semmit a sráctól, ezért nem akar az utunkba állni. De most hogy összejöttünk, távolságot akar velünk tartani. Korábban el kellett volna mondanom neki mi a helyzet? Mit kellene tennem, mi lenne a helyes?
2019. dec. 12. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Barátnő exével nem jössz össze, főleg, hogy tudod, hogy milyen problémák lesznek a jövőben.

El kell fogadnod, az ő hozzáállása normális, nem akarja látni, és hallani hogy az exe mit csinál.

2019. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ő NEM a barátnőd!
2019. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Alapszabály hogy barátnő exével nem jövünk össze. Max akkor ha nagyon régi a dolog vagy a csajt nagyon nem érdekli de akkor is mielőtt bármi történne,még mielőtt randiznátok illik megkérdezni hogy nem zavarja-e. És ha zavarja akkor meg hagyni.
2019. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Altalaban hülyen nez ki amikor majd szakitanak es ott àll hoppon maradva 2 ex.

Az ex 1 érthetö hogy ignoral

2019. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek irod ki ujra? Uncsi..
2019. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
undorito vagy
2019. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyes, hogy tiszteletben tartod hogy most nem akar találkozni velezek. Amúgy igen, el kellett volna mondanod.
2019. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A baratok/baratnok exei kerulendok vagy a baratsag banja.

Ne csodalkozz ha nem akar kapcsolatot tartani veled ezutan. Nem esik jol neki amit tettel, meg hat ki akarja a boldog exet nezegetni kozelrol???

2019. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:
79%

Te mar valasztottal, hogy az exe, vagy a volt baratnoddel mesz egy uton. O legfeljebb tudomasul tudja venni, hogy innentol megszuntel szamara letezni a sajat akaratodbol.


Amugy tetszik ez a keverunk szo. Felelossegteljes hozzaallast takar, amolyan tini modra. Addig szorakoztal az exevel, amig osszejottetek. Most meg artalanul csodalkozol, hogy mi is tortent.


Ha kiraboltal egy bankot, utana mi lenne a helyes? Van ott meg helyes dolog? Elobb kellett volna gondolkodni. Meg utana sem artana, de lathatoan egyedul keptelen vagy ra, mert meg kerdest is kellett irnod rola. Minek az embernek ellenseg, ha ilyen baratai vannak, mint te?


43F

2019. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Viseld a következményeit!

Még ha nincs is benne harag, nyilván nem esik neki jól. El is mondhatná a véleményét mindkettőtöknek, tök jogosan. Ő inkább eltűnik a képből. Szerintem hagyd békén, nem vagy a barátnője. Én tudom, milyen érzés sajnos...

2019. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!