Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom a feleségem egészségéé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a feleségem egészségéért. Van hogy 2-3 órán keresztül köhög éjjel, ez megy heti 2-3x is. Mondtam neki, hogy orvoshoz kéne menni, de nem akar. Hogy beszéljem rá?

Figyelt kérdés
30éves.

2019. dec. 13. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mint írták millió oka lehet. A páromnak meg nyomta valami a tüdejét, így ki kellet operálni, ezért köhögött mindig. Szerintem irány az orvos.
2019. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet az oka, hogy nem szeretne orvoshoz menni? Próbálj meg egy nyugodtabb pillanatban beszélgetni vele erről. Mondd neki sokat, hogy aggódsz érte, esetleg ajánld fel neki, hogy elkíséred... ilyen ötletek jutottak most elsőre eszembe. Kicsit furcsa helyzetnek tűnik ez nekem

26/N

2019. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és fontos (1-es válaszoló miatt írom): köhögéscsillapítót mint pl. a Libexin csak száraz köhögésre szabad szedni, produktív köhögés esetén kifejezetten káros, hiszen megszünteti a köhögési ingert, és így nem köhögöd fel a váladékot.

Szóval csak óvatosan a gyógyszerek ajánlgatásával és az otthoni kúrálgatással! Komolyabb esetben irány az orvos.

(Persze 1-es is írta, hogy Libexint száraz köhögésre van, csak ezek a dolgok nem mindenkinek egyértelműek, azért szóltam hozzá én is a témához.)


(Előző hozzászóló voltam)

2019. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy, hogy mióta köhög. Ha régóta (hónapok), akkor az nagyobb baj.


Viszont vírus van, simán megfázhatott. Én is imádkozom esténként, hogy ne jöjjön ki a tüdőm.


Ha ennyire orvosellenes, akkor egyen este mézet, nézzetek neki a patikában valamit ami segíti felszakadni a cuccot, aztán meglátjátok. De ha nem múlik, akkor muszáj lesz elmennie.

2019. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!