Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már a végèt jelent (het)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a végèt jelent (het) i? Ti mit szólnátok ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Hogy a párom elment besegiteni fat pakolni a haverjanak, majd ebed kozben felhivtam, hallottam hogy epp eszik , mondtam neki akkor egyen csak nyugodtan majd kesobb ha vegzett irjon aztan felhivom. Erre irt, de nem azt hogy vegzett csak valami mast, en meg mondtam h szoban meselnem kell valamit , tud-e most beszelni? Az volt a valasz, hogy “ciccegett”, meg h jajmar inkabb akkor kesobb most fujok egyet. Ez is mar negezere esik hogy igazabol csak meghallgat , semmi erofeszitesebe nem telik, “fujas” kozben is lehet hallgatni szerintem a parod. Ennyit a nagy szeretetrol.. (egyebkent nagyon erzem hogy tavolodik tolem naprol napra, nem is keres annyira ..:(
2019. nov. 25. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Éppen dolgozott, fát pakolt. Nő vagyok, de ha nekem akarná kiönteni vki a lelkét, miközben csinálok vmit, én se örülnék. Mi volt ennyire fontos, hogy azonnal közölni akartad? Hisztiparádé...
2019. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nő vagyok, de én sem értem, mi ebben kapcsolat rengető! Amennyiben sürgős, akkor felhívom, és megmondom, hogy tudom, hogy nem ér rá, de fontos megbeszélni.
2019. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is nő vagyok. Más jellegű a munkám, de én sem engedhetem meg magamnak, hogy órákat a telefonon lógjak. És ha ráér estig, inkább személyesen hallgatnám meg a párom. Az nem a leg minőségibb, ha azt mondja az ember a kötelessége közben, hogy oké, akkor 10 perc alatt daráld le a mondandód és egy mondatot én is hümmögök rá. Én ezt mindig szeretném elkerülni a párommal és a barátaimmal szemben is. Ha nagyon sürgős, akkor válaszolok röviden, de inkább üljünk le nyugodtan és beszéljük ki elejétől a végéig.
2019. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is nő vagyok.És nem, nem lehet úgy kifújni magad, hogy közben valaki szóáradatára kell összpontosítani.Kivételesen a pasinak adok igazat.Tényleg nem ért rá később?
2019. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerűen hp vagy! Semmi több!!!
2019. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ti meg gyoker csics*kak :)
2019. nov. 25. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hű milyen intelligens vagy kerdező, nem csodálom ha úgy érzed lassan vége. Ezzel a stílussal kevés ffinak kellenel.
2019. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!