Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfit miért nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit miért nem zavar hogy kevesebbet keres a feleségénél?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfinél ez érzelmi, párkapcsolati vagy akár potencia problémákat is okozhat, de kívülről úgy tűnik ennél a férfinál nem.


Lehet ez akkor probléma ha a pasi minimálbért keres, de ha mondjuk normális fizetése van akkor a rendezett egzisztenciájához képest mondjuk nem fog feszültséget okozni ha mondjuk a felesége akár dupla vagy tripla annyit keres?


Aztán ott van a lelki dolga a dolognak: ha egy férfi elégedett az életével, szereti a munkáját, vannak életbeli és szakmai céljai akkor máshogyan kezeli ezt a fizetés dolgot?



2019. dec. 14. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már az is baj, ha valaki nem hisztizik hülyeségeken?
2019. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Lelki értelemben egészséges, kiegyensúlyozott, nemi identitásában biztos férfit nem fog ez zavarni. Nem attól érzi magát férfinak, ha messzebbre tud vizelni.
2019. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem munkakerülő!
2019. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig az volt a baj hogy zavarja őket, most már eldönthetnétek hogy mi van.
2019. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

emberfüggő. volt barátnőm aki többet keresett nálam, de az orrom alá dörgölte folyton mivel karrierista volt. nála zavart a dolog.

mikor összeházasodtunk a feleségemmel, még én kerestem többet, de úgy hozta az évek alatt a sors, h mostmár nagyjából kétszer annyit keres, mint én. persze közös kasszába megy a pénz. egyáltalán nem problémázunk ezen, mivel tudja h szeretem a munkám. ha esetleg nagyon kéne a plusz pénz tudnék váltani de minek. eleve, nagyon sokan úgy élik le az életüket h utálják a munkájukat, nekem nagy szerencsém van, nem fogom ezt eldobni hülye begyöpösödött előítéletek miatt.

2019. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azokat zavar, akiknek komplexusai vannak.

Miért ne kereshetne a nő többet?

Több ilyen párt is ismerek.

2019. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mondjuk nehezen tudok elképzelni olyan, korban hozzám illő nőt, aki többet keres, mint én. Kivéve, ha valami élsportoló vagy modell. Abban az esetben nem is zavarna.
2019. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21. század van, az ilyen nemi sztereotípiáknak már nem kéne létezniük. Csak sajna a sok beszűkölt szülő arra neveli a fiát, hogy akkor lesz férfi, ha többet keres a nőjénél. Az a baj, hogy sokan még felnőtt létükre se kritizálják a szülők neveltetését és, ha neki is fia lesz erre a hülyeségre fogja nevelni.
2019. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!