Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves lányok/nők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok/nők! Mennyire zavar titeket, ha a párotok kissé aluliskolázottabb mint ti? Pl csak érettségije van, nektek meg diplomátok.

Figyelt kérdés
De mondjuk jól el tudtok beszélgetni minden témáról...
2019. nov. 14. 09:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire se zavarna! Mi a párommal egy szinten vagyunk de ha nem lenne pl csak szakmája az sem érdekelne! Vagyunk annyira értelmesek mint egy diplomás
2019. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes, nem zavar.
2019. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Egyetem nélkül is lehet valaki olvasott, intelligens. Meg lehet tanulni ugyanazokat a dolgokat egyetemen kívül, csak egyetemen ugye van egy struktúra, S könnyebb mert ott az oktató.


A diploma meg csak egy papír, ami némelyik pozícióhoz kötelező.

2019. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
A legkevésbé sem zavar. Még nincs meg a diplomám, de hamarosan, végzős egyetemista vagyok. Több diplomás férfivel ismerkedtem már, de szerelmes mostanáig nem voltam, párkapcsolatom sem volt. A párom, akibe most először szerelmes vagyok, nem diplomás, egyszerű munkája van. Intelligens, okos férfi, visszafogott, szerény, figyelmes, nagyon jóképű, már a megismerkedésünk első perceiben tudta nélkül is teljesen levett a lábamról. Nagyon szeretem és egyáltalán nem zavar, hogy nincs diplomája. Sokkal jobb ember (számomra), mint bárki, akivel azelőtt ismerkedtem.
2019. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, nem igazán érdekel, ha úgy látom, hogy ettől függetlenül beletett az életébe és a képzésébe annyit, amennyit illene egy felnőttnek.


Párom például elkezdett egy szakot 18 évesen, bukdácsolt, csúszott, nagyon nehéz volt, abbahagyta, majd levelezőn, 27 évesen végzett főiskolán. Okos embernek tartom, jó melója van, nekem ezzel semmi bajom nincs. Illetve én magam is tudom, hogy lehetnek olyan élethelyzetek, mikor az embernek muszáj teljes erőbedobással máshol lennie. Az első szakomat én is úgy fejeztem be, hogy hol passzív voltam, hol aktív jogviszonyos, nem volt pénzem fenntartani magam az egyetem mellett és muszáj volt dolgoznom közben egy évet. Sokaknak gyerekük lesz, mások rettenetesen nehéz egyetem-szak párost választanak és hiába tehetséges emberek, hamar elveszi a kedvüket és úgy érzik, eleve nem alkalmasak a felsőoktatásba... Ezt nem lehet így megítélni, ahogy a papír sem garancia sok dologra a mai világban.


Nekem például 3 diplomám lesz, mikor annyi idős leszek nagyjából, mint mikor a párom befejezte az elsőt.


Az alapszakomért egy forintot nem kapnék, nem fizetik meg, érdekes volt számomra, de a munkaerőpiacon egy nagy nulla. Csináltam rá egy mesterszakot, azzal sem nagyon voltam előrébb, nem tudtam a szakmában elhelyezkedni. Viszont ott legalább megtanultam olyan technológiákat, amikre volt kereslet és azzal indultam el, ekkor pont a képzés felénél voltam, egy év volt vissza. Azzal dolgoztam valamennyit és végül ezt az áramlatot megragadva kíséreltem meg megszerezni az első valamit érő diplomámat két év múlva, ami már garantál valamit. Kikerülhettem volna az első két kört. Most okos lettem, bölcs nem. :D


Nem, a papír tökmindegy. A motiváció legyen a helyén, ha buta, tájékozatlan, az érződik a beszélgetéseinken, nekem meg az számít.

2019. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az ember kapcsolatba több EQ-t tudjon beletenni, mint IQ-t, az utóbbi inkább a munkához kell. Ha tisztességes, jó ember, vidám, akkor ez nem okoz gondot.
2019. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Nálam kizárt.
2019. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont így van, érettségije van, nekem sima bsc-m. Nem zavar. Nem ez alapján válogatok.


Viszont nem tudom miért kell lepontozni a válaszolókat. Ha őt zavarja, legyen az ő dolga. Na, ez a butaság jele. Az ő élete, hadd legyen azzal, akivel akar.

2019. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

Mert van egy rakás diploma nélküli ember, akik azzal védekeznek, hogy a diploma csak egy papír. Hogyne. Ha csak ennyi, akkor nekik miért nincs? Akkora álszent duma megy itt állandóan! Emellé még tegyétek hozzá, hogy a külső sem számít, az öltözködése és a testalkata sem. Ja, lehet csóró is, és többeknél még akár lehet pszichésen sérült vagy beteg is. A börtönviselt sem akadály, mert az ember megváltozhat.


Sőt, kiderült az is, hogy a diplomások egyenesen emberi hulladékok. Mindig azok az igazán okos, rendes, érző és intelligens emberek, akik nyomortelepen nőttek fel. Sőt, az összes vállalkozó amolyan 8 általánost végzett, de szemtelenül céltudatos ember.


Mert ugye egy diploma az feltételezi a könyvár szakot. Mondjuk egy egyetemre csak be kell járni, semmi több. Az 5 éven keresztül belefektetett energia az semmi, az ott szerzett tudás az smafu, az ott megismert emberek, barátok ugyanolyan bunkó, nagyképű lúzerek. Nem úgy mint a telepen a ping-pong asztalon szotyizó magas kvalitású értékes fiúk/lányok! Naná, hogy az értelmes nők közülük választanak!

Milyen égő is a diploma! Jujjj, el is szégyeltem magam...

2019. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha tudunk beszélgetni, és nem frusztrált emiatt, és nem élősködő, vagyis dolgozik és meg tud belőle élni, akkor nem zavar. Ismerek nem diplomás szoftverfejlesztőt, nem minden a papír, persze egy orvosnak kell a diploma, van, ahol elengedhetetlen, de van, ahol nem szükséges.
2019. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!