Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy Erasmus vagy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Erasmus vagy külföldi mester mennyire verhet éket egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátomon látom, hogy zavarná, nem is attól félne, hogy megcsalom, hanem inkább irigységet érzek a részéről.
2019. dec. 14. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Megoldható, rendszeres skype. Ki is utazhatna hozzád egy alkalommal.


Amiatt ne hagyd ki mert neki nem tetszene.


De alapvetően haszontalan pénzkidobásnak érzem az Erasmust

2019. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Eszedbe ne jusson emiatt nem menni.
2019. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

A kérdésre a válasz: nagyon. Eleve sok idő egymás nélkül, másrészt (bár hivatalos statisztika nincs) nagyon sok nő külföldre úgy tekint, mint ahol "szabad" r*b*nckodni, rengeteg a megcsalás.

Az Erasmus úgy ahogy van, hülyeség. A külföldi mesterképzést viszont nem érdemes kihagyni egy ilyen miatt. Pláne, hogy a másik is kiutazhat...

2019. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én már több kapcsolatot láttam tönkremenni emiatt. És nem feltétlenül azért, mert aki elment, az megcsalta a másikat. Inkább az otthon maradt fél irigysége miatt.Mert a másik esetleg mesélne az élményeiről, de aki otthon van, annak az jön le, hogy milyen jól érzi magát nélkülem.
2019. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

"nagyon sok nő külföldre úgy tekint, mint ahol "szabad" r*b*nckodni, rengeteg a megcsalás."


És mégis kivel csalják a nők a párjukat? Más nőkkel? Vagy ha a srác dug félre, az nem megcsalás?

2019. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

> És mégis kivel csalják a nők a párjukat? Más nőkkel? Vagy ha a srác dug félre, az nem megcsalás?

Non sequitur, drága. Nyilván ugyanúgy megcsalás, de ha egy srác megy külföldre, akkor nem veszi rögtön körbe kiéhezett nők hada. Mindkét fél részéről ugyanolyan szemétség, de a nőknek több a lehetősége.

2019. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

"de a nőknek több a lehetősége."


Akkor most nem az van, hogy külföldön sokkal könnyebb csajozni?

2019. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

> Akkor most nem az van, hogy külföldön sokkal könnyebb csajozni?

Én ilyet nem írtam, de ha neked jólesik szalmabábokkal vitatkozni, lelked rajta.

2019. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

66%


Tehát a te fantáziádban ez van...szerintem te az a fajta lehetsz, aki simán bezárná egy pincébe a barátnőjét, de még a boltba sem engedné el.


Szalmambábozhatsz, de ez a fajta mentalitás k...rva beteges. Ha meg valaki meg akarja csalni a párját, nem kell ahhoz külföld.

2019. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

> szerintem te az a fajta lehetsz, aki simán bezárná egy pincébe a barátnőjét, de még a boltba sem engedné el.

Nem, én az a fajta vagyok, aki simán kiköltözne fél évre külföldre, ha a barátnőm ki akarna menni tanulni. Szerencsére semmilyen szempontból nem jelentene problémát. De gratulálok a beteges fantáziádhoz!

2019. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!