Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nem lenne gyanús ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem lenne gyanús ha a barátnőtök a tegnapi éjjeli buli után ma egész nap nem volt elérhető messengeren?

Figyelt kérdés
Nem lakunk együtt és próbáltam hívni / írni neki, semmi. Kicsit gyanús...
2019. dec. 15. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Spé másnap.
2019. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

- Másnapos.

- Lemerült.

- Elvesztette a telóját.



Te nem benne, hanem magadban nem bízol! Mert tudod, hogy kevés vagy neki!

2019. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én volt, hogy azért nem vettem fel, mert olyan másnapos/nyomott szar kedvű voltam, hogy még élni sem volt kedvem. De egy üzenetet azért ilyenkor is írtam azoknak, akik kerestek.

(Szerintem nem kéne mindig a kérdezőket letámadni)

2019. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor mesélj! Mit gyanitasz????
2019. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Negró a torok kéményseprője szerintem. ;)
2019. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Buli utan nem gondolod,h alszik? Mit ellenoriugeted? Tisztara beteg vagy. Kezeltesd magad. Nincs sajat eleted,barataid meg hobbid? Nem vagy kepes elfoglalni magad?


A bnod nem a tulajdonod 2019-ben

2019. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy csak fáradt, másnapos, lemerült vagy ilyesmi, nem jelent semmit. Ha ez megnyugtat, egy messenger üzenetre úgy is tudna válaszolni, ha épp két másik pasi dugná egyszerre közben, ha a keze szabad lenne.
2019. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Én mondjuk nem gyanakodnék hanem aggódnék, hogy jól van-e. Én írnék olyannak, aki együtt él vele, hogy jól van-e, vagy ha egyedül lakik, felkeresném az otthonában.
2019. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy sokan fognak támadni ezért, de én vettem a barátnőmnek egy iphone-t és így látom, hogy merre jár éppen :)

Ha bizonytalan vagyok h mit csinálhat csak ránézek és látom is a térképen.

Anno voltak megcsalásai, azóta ezzel vagyok nyugodt :)

2019. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha szeretsz valakit nem azért kellene aggódnod, hogy esetleg nem-e rabolta el valaki, vagy nem-e történt autóbalesete?

Á dehogy. A lényeg: Vajon megcsal?

2019. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!