Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két év alatt elértem, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év alatt elértem, hogy az élettársamat kitegyék az albérletből, erre a tulaj kezd gyanús lenni, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Összeköltözés utàn kezdtem rájönni hogy rossz ötlet volt a kapcsolat, de találtunk egy szuper olcsó albérletet idilli nyugodt környezetben. A párom egyre lustàbb,agresszìvebb lett, kiderült zugivó, az én pénzzemből él, de valahogy ügy csavarja hogy a végén még én tartozok neki. A tulajnak nyalt úgyhogy úgy nézzen ki minden rendben, ő találta a házat, úgy csinàl mintha eljàrna dolgozni, nagyon jó színész. Persze ha nekiáll dolgozni, elég meggyőző tud lenni, mivel ki van pihenve , mivel én csinálok mindent. Szó szerint mindent,a büdös alsógatyája kivételét is az ágy alól és az autó szerelését is. Egy éve már semmit nem csinál, csak átver embereket pénzzel. Aztán elkezdett verekedni is. Én nem tudok jobb helyre menni. Nagynehezen elértem a tulajnál, hogy kirakja, mert már kezd ràjönni miről van szó. Csakhogy most azt veszem észre,a tulaj pàlyázik ràm titkon. Illetve egyéb problémák is vannak.

#albérlet #alkoholista #kihasználás;
2019. júl. 23. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a történetet. Összejöttél a csávóddal, aztán kiderült, hogy egy barom, te nem akarsz kiszállni a főnyeremény albérletből, inkább a tulajt győzködöd, hogy tegye ki, aztán a tulaj meg rád van pörögve és most te mit csinálj?
2019. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ebben a történetben te is ugyanannyira szánni való vagy.

"Én nem tudok jobb helyre menni."

Inkább szenvedsz a kakiban...ez aztán a valami.


Mit TETTEM VOLNA már 11 hónapja? Elköltöztem volna onnan. Kész. Pont. Vissza a szülőkhöz? Akkor vissza hozzájuk. Drágább albérlet, aminél nem marad sok megtakarításom? Akkor az.


Mit TETTEM VOLNA már X hónapja (nem írtad, hogy mióta vagytok együtt)? Nem költözök össze minden jöttmenttel...főleg nem azért, mert 'jajj szuper olcsó albérlet idilli nyugodt környezetben'.


Mit tennék most? Vegyél erőt magadon. Jöjj rá, hogy ezt te szúrtad el. Aztán tessék kimozdulni a vélt-vagy-valós komfortzónádból és keress másik albérletet (vagy feküdj le a főbérlővel...nehogy az olcsó nyugodt idilli környéket fel kelljen adnod).

2019. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor: most akkor van élettársad, vagy nincs? Mert ha nincs, akkor ez a probléma meg van oldva, és már csak a lakhatásodról kell gondoskodnod. Ez meg azért a felnőtt embereknek általában menni szokott.


A tulajjal meg havi 1x kell találkozni, vagy ha utalod a pénzt, még annyit sem. Nem us értem, hogy tud egyáltalán úgy pályázni rád, hogy az zavaró lehessen...

2019. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: szüleim már nem élnek és az egészségügyben (ápolónő vagyok) nem keresek valami jól.

3.válaszoló: a főbérlő naponta változó időben jön postaládát ürìteni és körülnézni, hogy minden rendben van e, és kell e valami, amúgy rendes. Ez a múltkor pl. este 11 volt, de volt reggel 6 is már és kulcsa is van.

2019. júl. 23. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ha rendesen fizeted a bérleti díjat, a tulajnak semmi joga nincs hozzá, hogy NAPI SZINTEN ZAVARJON. Előzetes megbeszélés nélkül még csak oda sem mehet, a szerződés ideje alatt ugyanis te laksz ott.

A postaládát kiüríti, oké. De az minden lépcsőházban a földszinten van, nem a lakásban. Nektek találkonotok sem kellene.


Miért hagyod ezt?

2019. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nővérszálló?? Ha más nincs az is jobb ettől
2019. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!