Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne fair?

Figyelt kérdés
A párommal ugyanannál a cégnél dolgozunk, és volt köztünk egy konfliktus, ami nem a munkával volt kapcsolatos, viszont elég nehezen és lassan sikerült megoldani. A párom váltig állította, hogy nem, neki nem kell változtatni, igaz, hogy ő sem érzi jól magát ebben a helyzetben, de akkor is neki van igaza, még az ötödik veszekedés után is. Közben az egyik kollégánk kicsit rám nyomult, aki tudta egyébként, hogy együtt vagyunk, a párom viszont ebből nem sokat vett észre, mert ő nem volt benne abban a projektben. Visszautasítottam, de közben megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha mégis egy kicsit féltékennyé tenném a páromat, mert akkor talán elgondolkozna azon, hogy nem vagyok én köteles elfogadni az ő véleményét, ha nem tetszik, tovább is tudok állni akár. Közben ezt végül szerencsére belátta magától is végre nagy nehezen, úgyhogy most jó a kapcsolatunk, de egy hasonló helyzetben szerintetek mennyire lenne fair féltékennyé tenni valakit? Nem megcsalni, csak apróbb dolgokkal felidegesíteni.

2019. dec. 17. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem rosszul is elsülhet. Ha ilyenen gondolkozol, akkor az azt jelenti, hogy előbb-utóbb meg is fogod csalni. Ha nincs szerencséd, lapátra tehet.
2019. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kissé gyerekes dolog. Értem hogy miért jutott eszedbe, nyilvan ő is hamarabb észbe kapna ha látná hogy más is hajtana rád de ez akkor sem megoldás. És rosszul is elsülhet. Ne kísérletezz ilyenekkel. Nem megoldás semmire.
2019. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen pofára esés lehet a vége. Rájön, hogy ő is talál mást helyetted.
2019. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiábrándító és gyerekes viselkedés.
2019. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fair?

Gyerekes, még buta. Te tudod, hogy csak manipulációnak számos, ő meg azt látja, hogy mással keversz.

Amikor előjönnek a feloldhatatlan problémák, az már a vég kezdete. Ezzel csak azt tudod felgyorsítani

2019. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fair az nem lenne, és nem mindenkinél működőképes.

Ha a párod az, akivel le akarod élni az életed, akkor nincs szükség ilyen játszmákra.

2019. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair, hanem szánalmas és gyerekes játszmázás ami nem oldja meg a problémát, hanem sokkal jobban elmélyíti. Vagy a problémáitok mellé még tényleg kell a bizalomvesztés is? Attól jobb lesz?
2019. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!