Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi lájkolja az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lájkolja az exe családtagjait, vagy ír névnapon, születésnapon nekik az mennyire fair azzal akivel ismerkedik, vagy akár a barátnőjével szemben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 15:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Az exekről normál esetben nem le kellene szakadni?
2019. jún. 18. 15:22
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lájkolhatná? Emberileg szereti őket, jóban van velük. Ebben nincs semmi kivetnivaló. Attól, hogy az exével nem működött a kapcsolat még nem kell eldobni olyan embereket akiket szeret.

Azon meg pláne ne akadjunk már ki, hogy évente egyszer felköszönti őket. Ez annyira alap dolog.

2019. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Attól, hogy valakivel szétmentek, még nem kell feltétlenül meggyűlölnötök a másikat, és a családját sem, ha előtte jó volt a kapcsolat.


Az egyik exem tesója a munkatársam. Rúgjam ki, ha a mostani csajomnak nem tetszene?


Tudod nem mindenki gyerek(es).

2019. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Az exem mindig ír a családtagjaimnak alkalmakkor, és lájkolja is őket, ez ugyanúgy megvan visszafelé is. Anyukam nagyon szerette őt, a nővérem és a bátyám is sajnálta amikor szakítottam vele. Szerintem ebben nincs semmi, és a jelenlegi barátnőjét se hiszem, hogy zavarja.
2019. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, engem sose érdekeltek az exem családtagjai szakítás után sem.
2019. jún. 18. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg neked csak egy szakember, pszichológus tudná elmagyarázni, hogy milyen emberi kapcsolatok vannak a párkapcsolaton kívül, és hogy amit te párkapcsolatoknak gondolsz az valószínűleg minden csak nem párkapcsolat, hanem valamiféle hiánypótlás inkább.


És igen, teljesen fair, volt élete előtted is, van és lesz melletted is, feltéve ha nem üldözöd el az ehhez hasonló lelkiproblémáiddal.

2019. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen vannak kapcsolataim csak éppen nem az exem családtagjaival, még ha nem is voltam rosszban velük. Köszönök ha éppen találkozok velük, de különösebben nem érdekelnek.
2019. jún. 18. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én is elég féltékeny típus vagyok, de azért az, amit te mondasz, elég nagy túlzás. Miért kéne utálnia az exének a családtagjait?
2019. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pl az exe tesójának a gyereke a keresztfia a páromnak. Nekem is elég fura volt a szitu,de összejárunk velük imádom én is a kisfiút. Úgyh sztem ne aggódj nincs ebben semmi. :) Persze ha az exe ott van akkor nem megyünk.
2019. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!