Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kivitelezni?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy aki nem bírja sokáig verje ki szex előtt. Ezt nem értem pontosan mert:


ha sokkal előbb kiverem akkor mire oda jutok hogy szex ugyanúgy gyors leszek.

Másik ha előjáték közben elvonulok kiverni az meg illúzióromboló..de ezt is el kellene nyújtanom hogy javuljon a helyzet ő meg addig "vár"


Nekem a bnőm mindig azt mondja menjek verjem ki magamnak, előjátékkor nem élvezünk el, mivel se szájba se sehova nem élvezhetek így újból csak ki kéne mennem..


Szóval minőségi szexre és javulásra nem lesz esélyem?


2019. dec. 17. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha erzed, hogy nagyon nem birod, akkor kozben is siman bevezethetsz olyat, hogy mondjuk ujjazod, nyalod ezzel is idot szerzel magadnak ill. addig lassabban csinalod. Erre vannak kulonfele modszerek, illetve sok minden fejben dol el
2019. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel elintézed, ha ez nem elég, és akkor is gyorsan elélvezel, akkor kézzel, szájjal kielégíted, és jöhet a második menet, ha kipihentétek magatokat.
2019. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan élvezz oda ahová nem szeretné és majd elnézést kérsz. Beszabályozni mit hova mikor szexnél... Nem is kellene olyan kapcsolat.
2019. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd azzal hogy ot izgatod,behatolas utan meg tobbszor megalltok, pozt csereltek
2019. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valami, akkor ez igazán illúzióromboló:

"Nekem a bnőm mindig azt mondja menjek verjem ki magamnak".


Tehát ültök a nappaliban a popcornos tállal a kezetekben, majd Juli közli, hogy: Béla! 8-kor dugni akarok, 7-kor menj és verd ki magadnak!


A másik: mi az, hogy nem élvezhetsz sehova? Akkor hogy oldod meg?


Nem, nem lesz esélyed minőségi szexre ilyen szexuális kultúrával és emellett a csaj mellett maximum visszafelé fogsz fejlődni.

2019. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, előjáték közben sehova max. zsepibe azt is magamnak vagy a fürdőben, mivel se a hasára se mellére se a szájába nem engedi. Egyedül a p.nci marad de az oda élvezés a hosszabb szex végén lenne
2019. dec. 18. 02:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 részvétem
2019. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól van. :D keress magadnak egy másik lányt, mert itt nem az a legnagyobb probléma, hogy hamar elmész.
2019. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!