Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szakítani! Segítség?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani! Segítség?!

Figyelt kérdés
A barátommal két éve együtt vagyunk , és azt érzem hogy már nem úgy szeretem mint régebben. Sőt néha nagyon nagyon idegesítő számomra. A szívem mélyén már nem akarok vele együtt lenni, de kedvelem mint embert és nyilván megszoktam már őt. Nem merek egyszerűen szakítani, mert attól félek hogy megbánnám az egészet, vagy ha összejön valaki mással, akkor nagyon rossz lesz. Tényleg nem tudok, ez nagyon gáz.

2019. dec. 18. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy rossz érzés, ha mással látod. Nekem a mai napig van olyan, akinél gyűlölöm, hogy mással van, pedig kb. 6 éve szakítottunk.


De ezzel nem tudsz mit kezdeni.

Most gondold át, jó ez így, hogy kínlódsz mellette (meg lehet ő is melletted)?

A megszokás nagy úr, de túllehet lépni rajta.


Így kb csak raboljátok egymás idejét. Tudom hogy nehèz, meg rossz meg minden... de sokkal jobb, mint a “ah nincs jobb, megszoktam, majd beletörődöm stb...”

2019. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tartsatok több távolságot, ennyi.

Ha ez távkapcsolat és havi két találkozótok van, akkor meg passzolom a kérdést.:)

2019. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja távkapcsolat!
2019. dec. 18. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:

a szakítás mindig rossz érzés, de ha nem akarsz együtt lenni vele, akkor biztosan jól döntesz, egy ideig rossz lesz, de aztán örülsz majd, hogy megtetted ezt a lépést

sokáig húztam én is egy szakítást, nagyon sokat sírtam annak ellenére, hogy tudtam, hogy nem akarok együtt lenni komolyan, de aztán elmúlt, egyértelműen jól döntöttem

van csaja már, de nem is érdekel, nem zavart meg nálam sok vizet, pedig azt hittem, hogy fog

elég ragaszkodós típus vagyok, ezért is volt nehéz, de egyértelműen sikerült elengedni a végén, ha csak a megszokás tart össze vele, akkor relatíve hamar elfogod felejteni szerintem, nekem 2-max3 hónap volt asszem

2019. dec. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ebben a helyzetben voltam. Végül én koppantam, mert ő szakított velem. Nehezen, de túl leszek rajta.

Tudom nehéz, de lépd meg, ha tényleg nem jó vele ne húzzátok feleslegesen egymás idejét.

2019. dec. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!