Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyemen tetszik egy férfi, sőt ez már több annál, szerintem az érzés kölcsönös. Viszont legtöbbször zavarban vagyok tőle. Ez mennyire gáz? 27/N

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes, mert amíg nem figyeltem fel rá, simán elbeszélgettünk , elnevetgéltünk, majd egyszer csak azon kaptam magam, h tetszik, sőt kezdek szerelmes lenni. Na azóta ez ugyanígy maradt, elvagyunk, de teljesen zavarba tudok jönni előtte..tuti, h levágja, h már nincs olyan nagy szám, és sokkal "szerényebb" vagyok ha vele beszélek. Mit csináljak? Ez mennyire gáz, emiatt lehet ,h ki fog ábrándulni és már nem keresi majd a társaságom? Lehet,h pont az tetszett neki bennem anno, h úgy voltam vele,mint mással. És talán pont emiatt hanyagol már,h változtam. De sajnos akaratomon kívül, nem tudom leplezni..Ő egyébként mindig ugyanolyan, tehát változást nem látok rajta, csak nehogy legyen emiatt...
2018. ápr. 11. 19:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
+ ez azért is kellemetlen, mert tuti levágja,h tetszik..
2018. ápr. 11. 19:38
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem kicsit gáz. A munkahelyi kapcsolatokból nem sok jó szokott kisülni, de mondhatnám úgy is, hogy HÁZINYÚLRA NEM LÖVÜNK.
2018. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Miért, már nem keresi annyira a társaságod? És van valami akadálya annak, hogy összejöjjetek, párkapcsolatban vagytok? Mert akkor nem is baj, hohy annyiban marad a dolog.
2018. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nincs senkinek párkapcsolata, ilyenről szó sincs.
2018. ápr. 11. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Ennyiből ezt leszűrni lehetetlen. Lehet szeret, lehet nem.

Viszont abból, hogy már nem keres téged arra következtethetünk, nagy valószínűséggel, hogy nem érdekled annyira mint régen.

2018. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
40%
Ez nem gáz. Ez inkább kedves ...
2018. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha szabadok vagytok és bejön kezdeményezz!
2018. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, hát hívd már el valahová! Szerencsétlenkedés... Így tényleg csak azt éred el, hogy teljesen összezavarodik.
2018. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Melyik megyében éltek?
2018. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9es nem qva mindegy melyik megyében élnek?! Ostoba....
2018. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!