Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajlok afelé, hogy igen, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajlok afelé, hogy igen, de ezt most tényleg túlzásba vittem?

Figyelt kérdés

Tegnap este barátnőm a szokásosnál is "lengébb" öltözetben volt itthon - ahhoz képest, hogy tél van - és hason feküdt valami könyvet olvasott, egy póló meg egy tanga volt rajta, de tudja egyébként, hogy ettől mindig megugrik a "kanos mutatóm" és hát bepróbálkoztam, de úgy hogy ilyen szép csendben mögé lopózva rámarkoltam a fenekére amitől szegény úgy megijedt, hogy reflexből pofán vágott.

Azt kérdezte kicsit mérgesebben, hogy "hülye vagy?" én meg erre mit mondjak, hát miért lennék itt fekszel egy szál bugyiban, de tudom, hogy direkt csinálta mindig provokál, szóval a lényeg, hogy összekaptunk kicsit viccesebben tehát nem lett belőle az a nagy hepaj, de nem akart most lefeküdni velem, mert hogy ő most olvas. Mondom "mi?" És itt elszóltam magam amit lehet nem kellett volna, hogy "akkor átmegyek a szomszéd lányhoz, majd akkor vele lefekszem" és erre nagyon besértődött adott még egy nagy pofont is majd el is sírta magát, nem is szólt hozzám egész este, a vacsorát is kihagyta, lefeküdt az ágyra és nem szólt hozzám, próbáltam ölelgetni, puszilgatni és mondtam, hogy csak vicceltem, de nem érdekelte befordult és aludt. Ma reggel is fel kelt és odahajoltam megpuszilni egyből csatt még egy pofon, hát mondom nem igaz, nem unod még? Erre azt mondja menjek át a szomszéd "ri*anchoz" azt dugjam meg, költözzek vele össze meg ilyen hülyeségek. Nem tudok vele mit csinálni. Mit kéne tennem?



2019. dec. 19. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Otthagyni.
2019. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az amit nem szeretnék.
2019. dec. 19. 13:09
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hulye voltal, de o meg ne pofozkodjon. Bocsánatot kene kerni es megbeszelni
2019. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
#13.09 Akkor tűrni.
2019. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Egy tahó gęci vagy, mégis mit vártál? Ki akkora egy primitív retek, hogy megcsalással szórakozzon? Meg mi ez az "elszóltam magam" duma? Akkor már nem csak poén.


Sajnálom szegény csajt. Egy ostoba kannal jött össze, nem egy férfivel, aki szereti és tiszteli.

2019. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Te aztán tudod mi kell a nőknek. Igazi romantikus férfi vagy.

Szerintem akarja veled a szexet, azt szeretne ha durvàn megbas znád, csak kereti magát.

2019. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Nőként én nem látom olyan vészesnek, amit mondtál. Néha engem is "megijeszt" a férjem, amitól ugrok egyet, volt már, hogy relexből a kezem is megindult, de sosem ütöttem meg. A barátnőd meg aztán mégegyszer megpofoz? Álljunk már azért meg. Jaa most olvasom végig, hogy reggel még kaptál egy harmadikat is, mikor csak meg akartad puszilni. Gondolom, este kapsz majd megint egyet, csak úgy.

Nem mondom, hogy szakíts vele, de azért szerintem ez nem normális dolog.

2019. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

..""akkor átmegyek a szomszéd lányhoz, majd akkor vele lefekszem""...


Gratulálok. EZ irtó primitív és kiábrándító szöveg. :(

(Pláne ha konkrét személy a szomszéd lány...)


Kíváncsi lennék, te mit szólnál, ha neked ilyet szólna a csajod, hogy ha te nem tudod kielégíteni az érzelmi igényeit, akkor majd a csoporttársa/kollégája akivel megbeszéli mekkora tirpák paraszt szöveget dobott elő a barátja, az megérti és van olyan romantikus, hogy vele simán szexelne is.


Ha már te ilyeneket nyögsz be neki besértődésből, miközben a másik nem éretlen kiskamaszmód reagál le egy ilyen átlag szitut.

2019. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

fizikai agresszio nalam abszolut nem fer meg egy kapcsolatban (a sexualis paskolgatasok most nem tartoznak ide)

mindegy melyik uti meg a masikat, nalam ez vizvalaszto


rossz huzas volt reszedrol a 'szomszed' dumat bedobni, de a lany fejeben nagy gaz van, ha keptelen ertelmes kommunikaciora es azt hiszi pofozkodassal barmit is el tud erni

2019. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Hat ugy tunik zsak a foltjat...
2019. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!