Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlzásba vittem, vagy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba vittem, vagy ő reagálta túl?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem, felvettem fbkon, majd randiztam vele 2x. A második randi után ő időt kért tőlem. Mivel volt az exe is képben volt még. Nem akart engem sem álltatni. Azt mondta h kell neki egy hét h átgondolja. Bevallotta h nagyon jól érezte magát velem. Nem tudta h mit csináljon.

Én ekkor nagy hülyeséget csináltam, azt mondtam h nem várok én egy hetet rá, hisz nagyon megkedveltem és tudtam h míg várat csak mégjobban megfogom kedvelni. Mondtam neki h holnapra döntse el.

Ezek után h sürgettem nyilván azt mondta h hagyjuk és h legyünk barátok. Én ebbe a baráti dologba nem mentem bele, mivel beleszerettem. Így mondtam h akk hagyjuk.

Eltelt egy hét, de nem bírtam kiverni a fejemből. Tudtam h elrontottam mindent azzal h siettettem. Írtam neki h hiányzik, sajnálom, találkozni szeretnék vele. Írt is h nem haragszik, találkozzunk de csak barátilag. Muszáj voltam belemenni, hisz csak így találkizhattam vele újra. Bíztam abban h majd fellángol benne ismét valami. A találka előtti nap lemondta. Ezzel gondolom jelezve h nem akarja folytatni adolgot.

Néha ráírtam, de nagyon passzív volt. Majd eltelt egy pár nap. Úgy gondoltam h bevallom neki ismét h mennyire megkedveltem és megmondom neki h próbáljuk meg ismét. Hisz még ekkor is egyedülálló volt neki kiírva, és nem is tünt úgy h van valakije. Erre a levelemre nagyon dúrván lekoptatott, mondta h ő már döntött és h miért nem értem meg? Törölt fbkról is. Én voltam túl tolakodó? Vagy ő reagálta túl valamiért?



2015. jan. 25. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok logikátlan segg...
2015. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neki jó, neked s magának rosszat tesz... -.-.-.-
2015. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt h érted?
2015. jan. 25. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Időt kért, időt...

Lehet, hogy próbatétel volt.

Végül is ott volt még az exe, és tók megértem, hogy azután nem akar komoly kapcsolatot.. Avagy olyannal aki megtudja neki adni az időt.

Szerintem, ha még meg is mondtad neki hogy nem tudsz 1 hetet várni az m3g oké és megmutatod, hogy igencsak kedveled. De hogy 1 nap, az semmire nem elég és ez lehetett kellemetlen a csajnak. Viszont ő is hibás, még adza alád a lovat, hogy találkozhattok. Aztán meg leszid...

2015. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom h én ott nagyot hibáztam. Már akkor tudtam mikor még nem is döntött. De akkor már nem tudtam visszacsinálni.

Abban biztos vagyok h ott rontottam el, ott ábrándult ki belőlem. Azt is tudtam h csak egy találkozóval tudtam volna helyrehozni, ha még helyre lehetett volna hozni.

De én túlzásba vittem azzal h bocsánatot kértem tőle és találkozni akartam vele? Majd miután lemondta pár nappal később új esélyt kértem tőle? Mert ő úgy leoltott mintha zaklattam volna. A két esemény között egyszer írtam egy kommentet az egyik megosztott zenéjéhez.

2015. jan. 25. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ott rontottad el, hogy bocsánatot kértél, hanem ott, amikor nem voltál hajlandó várni rá 1 hetet! Mi az, hogy "1 napod van,addigra találd ki, hogy járunk vagy nem?!" Ez nem így működik. Biztos vagyok benne, hogy még abban a pillanatban kiábrándult belőled.Jogosan
2015. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen túlzásba vitted. Időt kért. Ha szereted, akkor adsz is neki időt. Így most magadnak tetted tönkre. Sajnálom. Remélem idővel megenyhül, és megbeszélhetitek a dolgot.
2015. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom h a sürgetéssel rontottam el. Azt is értem h nem kellett neki feltétlen adnia második esélyt nekem. Azt nem tudom h jogosan volt-e olyan megalázó, mikor durván elzavart? Ő úgy fogta fel mintha nagyon tolakodó, zaklató lennék. Mikor a lemondott " baráti" találkozó után néhány nappal új esélyt kértem tőle.
2015. jan. 26. 04:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez megfeneklett és erőltetetted. Amit tehetsz, hogy nem keresed őt. Ilyenek ezek a nők.
2015. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!