Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajlok afelé, hogy igen, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajlok afelé, hogy igen, de ezt most tényleg túlzásba vittem?

Figyelt kérdés

Tegnap este barátnőm a szokásosnál is "lengébb" öltözetben volt itthon - ahhoz képest, hogy tél van - és hason feküdt valami könyvet olvasott, egy póló meg egy tanga volt rajta, de tudja egyébként, hogy ettől mindig megugrik a "kanos mutatóm" és hát bepróbálkoztam, de úgy hogy ilyen szép csendben mögé lopózva rámarkoltam a fenekére amitől szegény úgy megijedt, hogy reflexből pofán vágott.

Azt kérdezte kicsit mérgesebben, hogy "hülye vagy?" én meg erre mit mondjak, hát miért lennék itt fekszel egy szál bugyiban, de tudom, hogy direkt csinálta mindig provokál, szóval a lényeg, hogy összekaptunk kicsit viccesebben tehát nem lett belőle az a nagy hepaj, de nem akart most lefeküdni velem, mert hogy ő most olvas. Mondom "mi?" És itt elszóltam magam amit lehet nem kellett volna, hogy "akkor átmegyek a szomszéd lányhoz, majd akkor vele lefekszem" és erre nagyon besértődött adott még egy nagy pofont is majd el is sírta magát, nem is szólt hozzám egész este, a vacsorát is kihagyta, lefeküdt az ágyra és nem szólt hozzám, próbáltam ölelgetni, puszilgatni és mondtam, hogy csak vicceltem, de nem érdekelte befordult és aludt. Ma reggel is fel kelt és odahajoltam megpuszilni egyből csatt még egy pofon, hát mondom nem igaz, nem unod még? Erre azt mondja menjek át a szomszéd "ri*anchoz" azt dugjam meg, költözzek vele össze meg ilyen hülyeségek. Nem tudok vele mit csinálni. Mit kéne tennem?



2019. dec. 19. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
1. mi jogon pofozgat? Nincs semmi komolyabb oka a hisztin kívül. Lehet érzékeny az ilyen kijelentésekre, de az nem ok arra hogy gyerekesen viselkedjen, ne provokáljon, ne sértődjön be, ne pofozgasson, te meg hagyod manipulálni magad mint látszik, aztán milyen indokkal akarsz szakítani vele? Ha megcsal? (Talán még akkor se) Láthatóan egy piti problémát se tudtok megoldani,tiszta gyerekes viselkedés, teljesen tinikategória, tehát szarból nem lehet várat építeni. Papucsból nem lehet férfit csinálni, ezek tények.
2019. dec. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

elbétásított ...


le kell lépni, ez már veszett ügy

2020. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!