Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj, ha nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha nem szeretek meztelen lenni a barátom előtt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok önbizalomhiányos vagy prűd a szexben, egyszerűen nem érzem jól magamat meztelenül a hétköznapokban. Aludni is hosszú pizsamában alszom. Szerintem ez abból maradt, hogy a szüleim otthon alsóneműben mászkáltak, és láttam anyám narancsbőrös combját, vagy apám szakadt alsónadrágját.
2019. dec. 19. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őt kérdezd! Nekem nem baj.
2019. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem hamar elvennéd a kedvem a szextől, aztán szép lassan elhidegülnék tőled.
2019. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ő állandóan a puncidat akarja vizslatni?
2019. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha neked ettől a gyermekkori élménytől ilyen seb maradt benned, ajánlok pszichológust. Nálunk is mászkáltak alsogatyaban pl apám, még bátyám is, sőt simán bementem édesanyámhoz a fürdőszobába beszélgetni ha épp mondani akartam neki valamit, és ő is hozzám. Így nőttem fel még sem lettem lelki sérült. Pici gond van a fejedben helyre kellene rakni, mert ahogy egyik válaszoló írta, egy idő után majd elmegy a kedve tőled.
2019. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4, mindenki úgy véli, hogy ö nem lelkisérült.

Az exem családjában a vécére is bemászkált

ak a másikhoz, ha sürgős közölni valójuk volt .

Ők is úgy vélték, ez kajak normális dolog.


Szerintem nincs abban semmi elvetendő, ha otthon nem meztelen valaki egész nap.

Meg hát a praktikusság is egy szempont.

2019. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy egeszsegs egymashoz bejarkalni a furdoszobaba!

Gyerek szulore gondolok! Pff!

2019. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

na most szexen kívül ki akar meztelen lenni? a legtöbb ember nem... az meg a + hogy a pizsama nagyon lányos és aranyos szerintem jobban meg is jön a kedvem tőle... :S

és semmi köze neki ehhez :DDD pusztán csak ez a kényelmes valamint neked

én pl sosem szerettem kisfiúként és most sem nekem nagyon kényelmetlen és aludni is csak boxerben tudok...viszont még nyárom is betakarózok még ha meleg is van... jó érzés a bőrömnek ha van rajta valamilyen puha anyag gondolom nálad is ez lehet :S

2019. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
u.i barátnőm is szintén otthon csak is hosszú pizsamában van viszont... ha olyan esemény volt akkor még télen is felhúzta a rövid szoknyát az idióta... -_-
2019. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig lehetnél néha csak úgy ez minden párkapcsolatban egy szép gesztus a másik felé. Kinyílni átadni magam olykor teljesen a másiknak. Aki szeret mindenhogy fog szeretni sőt imádni! Ne engedd hogy elvesszenek az élet szép oldalai... Nyugodtan legyél szabad és meztelen! 😊

Másrészt az valóban probléma ha az ok az ha apukád anyukád félmeztelenül járkáltak előtted gyerekként és ettől lettél ennyire zárkózott. Nem igazán normális! Próbáld másként nézni ezt a dolgot. Ők is otthon voltak ha máshol nem is lehet igazán szabad az ember legalább otthon legyen az! Gondolkodj!

2019. dec. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy, egyértelmű.
2019. dec. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!