Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne, ha a párotok mindig a legegyszerűbb módját választaná a szülinapi, névnapi, karácsonyi stb. ajándékozásnak? Vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a párom mindig úgy rendezi le az ajándékvásárlást, hogy kifizeti egy koncert- vagy színházjegyemet. De alapból elég sokat járunk ilyenekre, szinte minden héten, így még csak nem is az van, hogy kinéz meglepinek egy előadást mondjuk amiről tudja vagy sejti, hogy az nekem tetszene és arra vesz jegyet, hanem hogy ami épp a soron következik, és épp a szülinapom, névnapom, karácsony táján megyünk arra, annál az én részemet is fizeti. Őszintén szólva nekem rosszul esik, hogy ennyire nem fektet semmi időt, energiát abba, hogy örömet szerezzen nekem, mert oké, előfordul, hogy tényleg nincs az embernek semmi ötlete és akkor néha belefér ez is, de ő meg se próbálja kitalálni soha, hogy mire vágyhatok vagy mit szeretnék, pedig többször utalok is rá neki, hogy de tetszik az az ékszer vagy régóta szeretnék egy olyan ruhát vagy ilyesmi. Én fordított esetben mindig figyelek rá évközben is, hogy miket kottyant el, mi tetszik meg neki, mi helyett kellene neki új stb. és azt kapja legközelebb. De ő a családtagjainak is így intézi az ajándékokat, ha mondanak is neki valamit, hogy mit szeretnének, akkor ad rá nekik pénzt, hogy vegyék meg maguknak vagy őket is ugyanígy letudja egy soron következő koncerttel. Ez nektek is rosszul esne, vagy csak én reagálom túl? Ő egyébként nem is várja el fordítva se, hogy neki ajándékok után szaladgáljak, de én szeretek a családomnak is, neki is meglepetést és örömet szerezni.


26L 31F


2019. dec. 19. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen feleslegesnek tartom felnőtt emberek között ezt az ajándékozósdit. Amire szükséged van azt megveszed magadnak, amit meg nem veszel meg az nem fontos és sima porfogó lesz 3 nap után. A praktikus, tuti felhasznált ajándéknak látom csak értelmét, sokkal értelmesebb és hasznosabb kifizetni egy színházjegyet ahova sokat jársz mint venni valami ékszert amit lehet, hogy kétszer fogsz hordani életedben.
2019. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt vele kellene megbeszélni. Elmondod neki és kész, ha ez neked ennyire fontos
2019. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla. Annyit mondott, hogy ő nem akar egyrészt senkinek hülyeségeket összevásárolni, másrészt meg lusta is...
2019. dec. 19. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Lusta még gondolkodni is. Én nem tenném szóvá, hanem továbblépnék, keresnék olyat, akivel hasonló az elképzelésünk bizonyos dolgokról. Nekem az nem lenne elég, hogy csak azért tesz meg valamit, mert szóvá teszem.

Sőt...nekem az is fura, hogy a te részedet soha nem fizeti, csak ha ajándékként letudhatja.

2019. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretet nyelv
2019. dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem nem kell ezt felfújni. NEm mindenki éli bele magát nagyban a meglepetés-szerzésbe ill. ajándékozásba illetve nem mindenki olyan kreatív, hgoy jó legyen ebben. Ettől még nagyon jól működhet egy kapcsolat. Abban meg, hogy nem akar rosszat venni, teljesen igaza van. Ne költse olyan dolgokra a pénzt, aminek később lehetségesen semmi haszna nem lesz ill. a szemétben landol.
2019. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!