Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordul olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul olyan, hogy egy nőnek több a szexuális étvágya mint a férfinak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 23:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Te akarsz most szexelni?
2019. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Volt olyan aki gyorstüzelő volt + lusta is, így kénytelen voltam leváltani mert én többet igényeltem a szexet, mint ő
2019. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Előfordul.
2019. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Középkorúaknál gyakori, főleg olyan pároknál ahol a férfi ilyen tipikus nyüzüge, tesze-tosza valaki, a felesége pedig erőszakos, sértő stílusú.


Ott gyakori a férfi gyors impotensé válása amit a felesége verbális - és olykor fizikai - terrorral jutalmaz "Tivadar még erre sem vagy jó!" "Ha nem csinálod rendesen fejbeverlek!"


Ezt felszarvazás követi, de a figurát nem zavarja, mert legalább addig megússza a bántást.

2019. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Már bocs, de a libidó mégis hogyan függ össze az erőszakossággal és az érzelmi bántalmazással?
2019. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a hormonszinttől függ nagyban. Tesztoszteron. A nőkben is van és ahogy öregszenek, növekszik a mennyisége, ami végül menopausahoz vezet..akinek magas a testoja, annak erősebb a libidoja és erőszakosabb is:)
2019. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam ...de keresem..
2019. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden eddigi partneremnél nagyobb volt a szexuális étvágyam. A mostani páromnak is elég lenne 2-3 naponként egy együttlét. Nekem meg inkább napi 2-3, de egy minimum jól esne naponta.
2019. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Úgy, hogy a hormonszinttől függ nagyban. Tesztoszteron. A nőkben is van és ahogy öregszenek, növekszik a mennyisége, ami végül menopausahoz vezet..akinek magas a testoja, annak erősebb a libidoja és erőszakosabb is:)"


Oké, tegyük fel hogy így van, de akkor mi a helyzet azokkal a pasikkal, akik egyébként tök gyöngédek, az erőszakosság totál távol áll tőlük, mégis baromi magas a libidójuk?

2019. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tudják az ösztöneiket kontrollálni? intelligencia? ezek nem zárják ki a magas tesztoszteron szintet. google a barátod amúgy.
2019. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!