Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találom meg a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves lány vagyok.Nagyon elvagyok keseredve...már 2 éve nincs párom..még itthon lakom szüleimmel de már szeretnék külön utakra térni, szeretnék boldog lenni de valahogyan sosem sikerül boldognak lennem ...mit tehetnék ?



2019. dec. 20. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy felkészülve a privátcunamira, amit a kérdésed okoz...
2019. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Próbáld az életed többi részét rendbe tenni, az is lefoglal, haladsz aztán egyszer csak majd betoppan az igazi, mikor már a többi rendben van. Tudom, hogy nehéz én 26-tól 29 éves koromig voltam egyedül és azt hittem ígyis marad, aztán mégsem. :)
2019. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd most kapsz jópár levelet amikre válaszolhatsz. A lényeg az hogy neked is tenned kell azért, hogy megtaláld a párod. :)
2019. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd megtalàlod az igazit,nem késtél le semmiröl..Àldott Karàcsonyt!
2019. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj. 2 eve? En pasi, 35 es majdnem 5 eve semmi
2019. dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elbújt!

Vagy te bújtál el, és nem talál meg téged sehol....


Szóval ne bújócskázz!


Menj mutasd meg az embereknek, hogy létezel, menj el minél több helyre, minél több közösségbe.


Az emberek nagy része csak az otthon és a munkahely között ingázik, és maximum elmegy bevásárolni ugyanabba az üzletbe. ----> itt nem lesz könnyű megtalálni.

2019. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már rég jelenteni kellett volna a rendőrségen. Az eltűnt személyek felkutatása rájuk tartozik.
2019. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Barnabas333 ***** válasza:
44%
Mert ti nők nagyon válogattok...
2019. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ti férfiak meg egyáltalán nem válogattok. 😂 Lyuk lyuk. Ha egyszerre több van, az még jobb is.
2019. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!