Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy nem találom meg intelligens, gyerekszerető női páromat?

Figyelt kérdés

Több helyen is próbáltam szerencsét, de vagy az intelligenciájuk nem volt megfelelő (ennek ellenére elfogadtam őket és tudtam szeretni az ilyen exemet), vagy pedig nem rajongtak kifejezetten a gyerekekért (értsd: a jövőbeli családalapítási vágyuk nem volt valami meggyőző). Szerettem volna fiatal apa lenni, most meg már 28 éves vagyok, és semmi remény nincs előttem, hogy valakivel alakulna megbízható kapcsolat. Nagyon szeretném, ha a leendő gyerekeim rendes környezetben, lehetőleg intelligens szülők szeretetében nőnének fel, és ehhez úgy érzem, elég nehéz megfelelő párt találni. Nem válogatok szerintem, sokszor túlságosan is elfogadó vagyok a saját káromra, ezért is mehettek tönkre a volt kapcsolataim.

Próbálok értelmes rendezvényeket keresni, de alig találok olyat, ahol fiatal egyedülálló intelligens és családban gondolkodó nők fordulnának meg. Sok más helyen is próbálkozom, de eddig nem volt szerencsém.

Pedig biztos vagyok benne, hogy van olyan egyedülálló nő, aki szintén hasonló férfit keres. Mit csinálok rosszul? Csak türelem kell hozzá, várjak és bízzak a sorsban? Úgy érzem, hogy a megfelelő pár hiánya megöli az álmomat, a gyermekvállalást.



2019. máj. 30. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sok sikert kívánok neked, hogy intelligens szülőket találj a leendő gyerekedhez. :)
2019. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy teged nem ,talalnak megfelelonek..meg az elvarasaid..Kb. ugy jon at, mintha csak gyerek miatt akarsz part magad melle, plusz ugy adod elo magad, mintha te lennel Einstein - igy irjak helyesen nem?:D Francba..most bukott az eselyem a kerdezonel :O
2019. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én társkeresőn találtam meg eddig minden intelligens páromat, és bizony családban gondolkodtunk. Persze, ott sem egyszerű. Közel ezer férfin kellett átrágnom magam mindegyik oldalon a szűkített keresés után is (mert sajnos a szűrők nem épp a lényegnek, vagyis a személyiségnek és értékrendnek kedveznek), de ha komoly a szándék, akkor bele kell tenni időt és energiát, mint bármi más nagy célba.
2019. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Hányinger ez a bekategorizálás... szerintem tudat alatt ez is gátolni fog téged, ha nem lépsz túl rajta. Inkább gondolkodj úgy, hogy szimpatikus vagy nem szimpatikus egy nő. Ebbe beletartozgat az intelligenciája is. Viszont a te gondolkodásmódot úgy kezdődik, hogy intelligens vagy nem, a többi meg csak utána. Ez hibás.
2019. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Három királyfi, három királylány programra regisztráltál már? [link] Egyébként pedig inkább türelem, mert a gyermekek érdeke is az, hogy mögöttük egy szerető, harmonikus párkapcsolatban lévő szülőpár álljon. Úgyhogy inkább fektess bele időt, energiát és ne add alább az igényeidnél. Milyen lenne már, hogy úgy gondolsz a párodra, hogy de jó, hogy szült neked gyereket, csak a kapa ne állna ki a fülén annyira...?!
2019. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Szóval úgy alapvetően el vagy tévedve a kérdésed alapján, vagy legalábbis valami nem stimmel. Már bocsi!
2019. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
28 éves vagy, az egyetemi éveid alatt nem találtál egy lányt sem?
2019. máj. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra az intelligens? Mit vársz el pontosan?
2019. máj. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos nem tartott minket elég intelligensnek a kérdező, hogy válaszra méltasson. :(
2019. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aki hasznos válaszokat adott!

De igen, találtam az egyetemi éveim alatt lányt, az első párom. Igaz, egy másik egyetemre járt. Ez nem jelentett örök megoldást, mert vége lett és így most megint nullán vagyok. Így volt ez a 2. és 3. (legutóbbi) kapcsolatommal is, hiába történtek meg, ha most nincs senkim. A múltból nem lehet családot építeni. Olyat szeretnék találni, akivel összeillünk a fent leírtak alapján, hogy ne legyen vége a kapcsolatnak, mint az előző háromban, hanem lehessen családom és megállapodjak valaki mellett végleg. A kérdésem arról szól, hogy ennek a megtalálásában mit rontok el, mit tehetnék a siker érdekében. Az, hogy magamat nem tartanám intelligensnek és elfogadjak bárkit, szerintem nem vinne előrébb. Nyert valaha valaki focimeccset úgy, hogy nem tartotta magát jó focistának?

Számomra az intelligens azt jelenti, amit jelent: értelmes ember, aki a műveltségi területéhez vagy érdeklődési köréhez tartozó jelenségek lényegiségét megérti, az összefüggésekre ráismer, a megállapításai lényegesen köszönőviszonyban vannak a valósággal, következetesen gondolkodik, igazságszerető, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik, művelt és képes ellátni a saját feladatát jól; nem hisz el kritika nélkül mindent, nem papagájként viselkedik, hanem saját, önálló véleménye és kritikus gondolkodása van a világról.

Az IQ-tesztet és végzettséget (diploma, doktori, stb.) nem tartom feltétlenül mérvadónak, ugyanakkor azt sem állítom, hogy haszontalan volna mindegyik. Intelligens szerintem az, aki hozzá tud tenni valami újszerűt, jót és működőképest, igazit a világhoz. Nem kell egetrengető új ötletekkel előállni, én annak is örülök, ha csak kicsit értelmes, sokat tud a világról, tud megkérdőjelezni, lehet vele jókat beszélgetni nemcsak a reggeli menüről.

2019. máj. 31. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!