Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szorongok amikor szexre kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongok amikor szexre kerül a sor?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve vagyunk együtt, idilli kapcsolatunk van, szóban forog a házasság is.

Nagyjából fél éve kezdett el ez bennem kialakulni az, hogy szex közben rámtör egy elkeserítő érzés, elkezdek szorongani és emiatt botrányosan unalmasnak érzem magam közben, nem tudom élvezni sem.

Gyerekkoromban molesztáltak többször is, ám ez idővel nem okozott nekem problémákat az ágyban, szerettem. Ellenben most... Az a tudat is nagyon frusztrál, hogy a páromnak rengeteg szex kapcsolata volt, majdnem minden lányt rávett mindenre... Ezt szó szerint, én pont emiatt nem megyek bele semmilyen számomra lealacsonyító dologba, és ez már olyan kritikusan elment bizarr szintekre, hogy például , ami másnak általános, az már nekem túl sok.. például hátulról, vagy az ha csak a srác van felül... Régebben bevállalós voltam, élveztem az extrém dolgokat (szado mazo stb.) a partnereim egytől egyig azt mondták, hogy velem volt eddig legjobb.

Most meg ott tartok, ha szexre kerülne a sor befeszülök és a legrosszabb élménynek érzem magam. A barátom sem közeledik olyan szinteken (mondjuk a kapcsolatunk alatt sosem volt hatalmas étvágya neki sem).

Tehát nagyon frusztráló hogy ennyi nővel volt és hogy ennyi extrém élményben volt része, úgy érzem újat mutatni nem tudok.

Mit csináljak? Hogyan oldjam fel a görcseim?


2019. dec. 22. 03:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak próbálnod kellene élvezni a dolgokat. Ha neked lett volna sok kapcsolatod, szerinted őt érdekelné? Normális embert ez nem érdekel.
2019. dec. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
ellaposodtatok. Saját magad is unalmasnak érzed. Csinálj olyat amit nem unsz... ismerkedj magaddal.
2019. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezért nem kell összejönni olyan férfival, aki átment már a fél városon.
2019. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szexuálpszichológushoz mennék a helyedben! Házasság előtt mindenképpen rendezned kellene ezt a súlyos problémát. Erre rámehet az egész kapcsolatod.
2019. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Pszichológus
2019. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Relax!

Az én exem aztán tényleg "dögunalom" volt a szexben, én még inkább olyan, mint a barátod. Nagyon ritkán gondoltam ilyesmikért, szerettem annyira, hogy attól boldog voltam, hogy élvezte.

Nagyon ritkán próbáltam rávenni valami neki újra, de nagyon ellenállt, nem erőltették, annyit nem ért volna.

A barátod kifejez valami elégedetlenséget, vagy csak te magad belül érzed?

Beszélni tudtok erről?

Azzal kezdeném.

A korábbi sok nő sehogy nem jár egy szerelmes pasi fejében, hidd el!

2019. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
A barátodndk rengeteg szexkapcsolata volt,mindennel,ami Téged zavar. Bár korábban Te is bevállalós voltál és a pasik egytől-egyig elégedettek voltak. A kettő kózött nagy a különbség? Mert én nem látom annak.
2019. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!