Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs "szükségem" szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs "szükségem" szexre?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, nem lakunk egymásnál. Eleinte olyan dolgokat csinált ami nagyon tetszett, meg úgy intézett mindent, hogy látni tudjuk egymást, az üzeneteimre is úgy válaszolt, bármit megtett volna értem. Ha találkozunk akkor ugy érzem szexet akar csak, természetesen beszéltünk már erről és változtatott is, de még mindig így érzem. Sajnos mindent előrehoz amit meg kell csináljon és én meg már tényleg csak azt érzem szexre kellek neki. Valahogy elmúlt az a nagy odaadás.

Közben szerelmet vallott egy régi ismerősöm, és nagyon gondolkozóba estem vele kapcsolatban, hogy lehetnem jobban kijönnék vele. Párom szokott találkozni a lánnyal aki neki régen tetszett, ugyhogy olyan furának érzem magam. Nem tudom mit kellene tegyek. Én egyszer találkoztam a régi ismerőssel, még a vallomás előtt. Azóta megszakítottam vele a kapcsolatot.

Én 21l párom 23f.

Mit tegyek?


2019. szept. 12. 17:54
 1/2 A kérdező kommentje:
A szex jó vele, de ez miatt a dolog miatt nem kívánom már szerintetek?
2019. szept. 12. 17:56
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nem kívánod, mert úgy érzed, h a barátodnak csak a szex kell belőled... nincs ebben semmi rendkívüli, teljesen normális reakció, ahogy a régi, szerelmet valló ismerős miatti kétségek is - egy ilyen helyzetben. A kérdés az, h valóban csak szexre kellesz-e a párodnak... mivel nem a szokásos gyk-színvonalú kapcsolatról van szó, tehát már jelezted neki a problémát, beszéltetek róla, stb... és ennek ellenére tartós változás nem történt, én úgy érzem, nem feltétlenül ragaszkodnék a jelenlegi kapcsolatomhozna helyedben... nyilván megpróbálnám mèg egyszer, utoljára, de na... nem véletlenül érzed/látod azt, amit...
2019. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!