Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jövök folyton zavarba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök folyton zavarba?

Figyelt kérdés
Hogyha a barátomról kérdeznek folyamatosan zavarban vagyok terelem a témát pedig nem szégyellem őt meg semmi válaszolgatni is szoktam a kérdésekre de,hogyha felhozzák akkor elpirulok és csak pár mondatban válaszolok.Ez miért van?Komolyan nem szégyellem meg semmi ilyesmi.Nem értem magamat,hogy miért csinálom ezt pedig már nem vagyok tini természetesnek mondják,hogy van egy barátom.
2019. dec. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szégyellni meg büszkélkedni az két totálisan különbőz dolog.
2019. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 vagyis szereny #Kerdezo nem akar dicsekedni erre utaltal?


lehet a szerelem miatt is, mivel rafokuszalsz ilyenkor es ez zavarba hoz

2019. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet az is, lehet, hogy azért szégyellni nem szégyelli de nem is büszke azért rá.

Passz.

2019. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? ha friss kapcsolat, lehet még nem szoktad meg a gondolatot, még nem is nagyon beszéltél róla és talán ezért jössz még zavarba tőle
2019. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!