Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt, hogy közölnétek finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy közölnétek finoman a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Szóval 145 km-re lakik a barátnőm heti 1x, de van, hogy 2x is elmegyek hozzá, akkor ott alszom másnap jövök haza.


Viszont ez elég sok pénzbe kerül, tudom járhatnék tömegközlekedéssel ami valamivel olcsóbb lenne de az nagyon sok idő, és időhöz is lennék kötve.


Viszont az üzemanyag az havi 80.000 Ft kb. ami elég sok kiadás és néha egy fillérem sem marad hónap végére.


Egyszer mondtam neki, hogy kicsit sokba kerül nekem az állandó jövés menés ilyen messzire...

és erre az a válasz jött, hogy "Te képes vagy számolni, hogy mennyit költesz rám?" és persze ezt elég durcásan, mintha egy anyagias sz**arházi lennék.


Szóval, hogy mondjam meg, hogy beszállna e legalább a felébe?


2019. dec. 25. 15:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Én viszont úgy gondolom , hogy ez a kapcsolat nem ér ennyit, neked főleg nem, meg neki sem.


Szerintem ezt jobb lenne befejezni.


És ezek szerint tervben sincs az, hogy összeköltöznétek..


Haver jobb ha mihamarabb kilépsz ebből.


Nekem is ment már rá a gatyám távkapcsolatra.

2019. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

8 literes fogyasztás? Anyám...

Nem azért, de ha valaki nem keres túl jól, akkor miért olyan kocsit hajt, aminek 8 literes a fogyasztása?


De ettől függetlenül:


1. Mondd meg a barátnődnek, hogy sajnos nem tudsz minden héten kétszer lejarni, csak egyszer, mert ennyire futja. Ha gyakrabban szeretne találkozni, akkor váltva menjetek egymáshoz.


2. Ajánld fel neki, hogy te is kifizeted a fogyasztásod, ha beszáll a benzinbe.


Ha egyik opció sem felel meg neki, akkor szerintem hagyagoljátok ezt a kapcsolatot.

2019. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nehogy már a rezsi fele annyi legyen, mint a benzin fele? És még a lány munkáját is számítsuk bele, sőt, a lakás közösköltségét is, még akkor sem érné el... Butaság ennyi km-t utazni hetente, 2x hetente... Én nem várnám el a sráctól, sőt, bele se mennék ilyen kapcsolatba, mennyi veszély van az úton, mennyi idő, pénz, energia, káros anyag... - jó, igyekszem védeni a környezetet.


A lényeg, a benzint valóban nem rá költöd, hanem arra, hogy odaérj hozzá, bár, ha így nézzük, akkor ő meg mondhatja, hogy ja, Lalikám, akkor Te ingyen laksz nálam hetente 1x.

Így, hogy ezt felhoztad és esetleg szakítotok, akkor ezt fogja rád kiabálni, hogy a pénz miatt léptél le, zsugori vagy, stb. stb. Ne bánd, inkább keress egy közelebbit.


Fordított esetben találkozzunk havonta 1x egy hosszabb hétvégére egyszer itt, egyszer ott, Oscar is van a világon, ha nem akar tömegközlekedni. Ja, hogy idegen emberek? Hát igen, akkor tényleg otthon kell maradni.

2019. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt a pènz meg a kènyelem mindkettőtőknek sokkal fontosabb mint az, hogy olyan megoldást találjatok ami mindkettőtőknek megfelel. Kb mintha valami szexkapcsolat lenne... mindkèt fèl a saját èrdekeit nèzi csak de tenni a másikèrt már nem.
2019. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tehát a 8 literes fogyasztás a gond... gratulálok. Magyarán le lett hülyézve a kérdező. Ez szép. Persze ha egy dízel lenne 4 literrel, az lenne a jó... és ha jön a rettegett nagy generál, akkor gyorsan el kell adni, nehogy a költséget ki kelljen fizetni. Szép kis sóher hozzállás... Nehogy bármiért is fizetni kelljen, mert azt csak balekok csinálják...

Ennyi erővel vegyen elektromost, majd tölti a csajnál a fürdőszobába... :)

2019. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy nem kellett volna szerintem hozzászoktatni, hogy minden hèten mèsz ráadásul van mikor 2x.

Simán jó lett volna ha kèthetente mennèl hètvègère akkor egy jó 2 napot eggyütt tudtatok volna lenni ès máris kevesebb lenne az utazásra való kiadásod ráadásul időd is lenne pihenni is meló mellett.


Ha meg annyira sokat akartok eggyütt lenni akkor tènyleg össze kell költözni. Bár ahogy látom ennyire azèrt nem szeretitek egymást....

2019. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd is mehetne hozzád! Nem csak egyfelé vezet az út. Én a helyedbe megmondanám neki.
2019. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Esetleg megpengetheted, hogy hányszor tudsz 5km-es körzetbe 80k-ból prostizni és enni. A szállás nem játszik, hacsak nem vagy hajléktalan, ahhoz nem kell párkapcsolatban lenni.
2019. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!