Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti összejönnétek egy jóbarátotok húgával? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindannyian felnőttek vagytok (fiatal felnőttek) , a barátotok húga egy pár évvel fiatalabb.

Leginkább az etikai oldala érdekel a dolognak, hogy közeli barát testvérével összejönnétek-e, nem félnétek hogy ez esetgesen negatív hatással lesz a barátságra.?



2019. dec. 26. 11:15
 1/7 anonim válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ez emberfüggő. Nyilván ismered a barátodat annyira, hogy el tud döntenk ez vajon ot hogy erintene.

Az sem gond, hogyha csak viccesen felhozod a temat, hogy erzekeld mi a velemenye a dologrol.

En peldaul a baratod helyeben meg orulnek is neki, hogyha osszejonnel a hugommal. :) :) (Sztem attol is fugg milyen szoros a testveri kapcsolat koztuk).

Kolcsonosen vonzodtok egymashoz a hugaval?

2019. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugymond normális emberek vagytok, értem itt azt, hogy nézeteitek kb egyeznek, életcélok vannak, az életfelfogás is egyezik hisz azért vagytok barátok akkor miért kéne, hogy zavarja a barátodat, hogy egy általa is rendesnek vélt ember akit elég jól ismer ha már barátjának tekinti járna a húgával? Más lenne a helyzet ha nem annyira jó barát vagy nincs rólad valami jó véleménnyel. De ha ez nem áll fenn akkor szerintrm inkabb örülne persze tudva, hogy nem egy szoknyapecér vagy aki ki fogja használni és továbbáll. Mert hát barátnak el tudunk fogadni olyan embert is aki nem túl erkölcsös ilyen téren de azért a családunk óva legyen tőle. Vagyis függ attól, hogyan ismeritek egymást, mi a véleménye a barátodnak rólad.
2019. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én vagyok a húg, meg egyetemista. A tesóm meg a baratja már végeztek, de ugyanoda jártak ahova én.

A srác nagyon rendes, tényleg jóbarátok, szerintem sok mindent megosztanak egymással (nyilván sok részletet nem tudok egyszer veletlen hallottam hogy a tesóm az exéről beszélt a sráccal hogy problémáik vannak stb).

Az utóbbi hónapokban többször is járt nálunk, segített ha valamiben kellett, anyum is kedveli.

Nem tudom hogy ő mit gondol rólam, amikor nálunk járt és beszélgettünk jól kijöttünk, nevetett a vicceimen, stb.

Nagyon kifejezett flört nem volt de pl anyum is ott volt tehát nem is nagyon lehetett volna.

Szóval nagyon nincsenek részletek, én úgy érzékeltem hogy jól elvoltunk, anyum is kedveli, nyilvan a tesóm se hozná néha ide ha valami miatt azt gondolná nem kéne.

Csak nem tudom hogy pont emiatt hogy közeli barátok, lenne-e esélye jogy valami kialakulhasson.

2019. dec. 26. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen pár az ismerettségi körömben, és már van gyerek is! Sőt anno apám is úgy jött össze anyámmal, hogy anyu tesója meg apu barátok voltak.

Szóval én itt látok problémát!

2019. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval megtetszett a tesód haverja:)

Miért nem kérdezed meg a tesódat, hogy mit gondol erről a haverja, szerinte tetszel-e neki.

Pl lehet, hogy bejössz a pasinak, de mivel a haverja hugija vagy, nem mer semmit lépni.

2019. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És amúgy igen, ha tetszene nagyon a haverom húga én rámozdulnék. De mindenki más.
2019. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Azért mert ilyen dolgokról sosem szoktunk beszélni. Jó amúgy a kapcsolatunk a tesómmal, sok mindent megbeszélünk de valahogy az ilyen szerelmi-jellegű dolgok mindig kimaradtak.

Nem szeretnék senkit kínos helyzetbe hozni. Nekem is kínos lenne, szerintem neki is. Nem tudom..

2019. dec. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!