Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek/terveznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek/terveznétek hosszú távra egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

26/F vagyok, eddig nem volt egy komoly kapcsolatom se, de lassan szeretnék családot alapítani/megállapodni.

találkoztam a számomra tökéletes nővel. gyönyörű az arca, a teste tökéletes, intelligens, egyetemet végzett.a barátaim csak irigykedtek amikor bemutattam nekik. a szex valami hihetetlenül jó vele...mindig tud újat mutatni. az érdeklődési körünk szinte megegyezik, nagyon hasonló a véleménye kb mindenről mint nekem. szóval álmaim nője..de egy gond van vele, hogy van egy mentális betegsége. ezt akkor mondta el mikor már pár hónapja randiztunk, hogy fél hogy emiatt én elfogom őt hagyni. azt mondta, hogy borderline személyiségzavara van. na rákerestem az interneten, meg egy pszichiáter haveromat is megkérdeztem erről. és nagyon megijesztett ez. végre boldog vagyok, találtam egy nőt akivel el tudnám képzelni a jövőm erre lehet, hogy egy szörnyeteg.. nem tudom mit csináljak. nem hiszem hogy találnék nála jobbat, aki mindenben ilyen tökéletes és ennyire megfelel nekem, és még bele is szerettem..


2019. jan. 6. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt kapcsolatom mentális beteggel, majdnem engem is teljesen tönkretett. Soha többet nem kezdenék ilyesmibe.
2019. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

Ne fosd össze magad, csak képzelj el egy klasszikus lvl 86 házisárkányt. Vele is ugyan azok a lehetőségeid.

32/f

2019. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Most ez a divat. Borderline és társai. Persze 10ből 9nek nincs róla papírja, csak beírt a googleba pár tünetet, és egyből diagnosztizálta magát. Aki valóban borderline-os azt észre lehet venni pár hónap alatt meg főleg.
2019. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Ne tedd.


Bár én nem vagyok az, csak "borderline személyiségstruktúrájú" (ezt egy régi ismerősöm mondta aki úgy ahogy értett hozzá) és már én is elviselhetetlen vagyok akit száműzni kellene a pokolba (mármint ha létezne)

2019. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Kamu. Sosem dugtal meg.
2019. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Orvos diagnosztizálta?

Ha hónapokig semmi nem tűnt fel neked ebből, akkor adnék ennek esélyt.


"Becslések szerint az átlagnépesség 2-3%-át[1] teszi ki így a személyiségzavar típusok között a leggyakoribb személyiségzavar. "


Egy ismerősömnek is van (lehet, többnek is), zárójelentésben szerepel, soha nem vettem volna észre magamtól, pedig évek óta ismerem, szinte napi szinten találkozunk hosszabb időre is.

2019. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Előbb egy korrekt kivizsgálással kezdhetne.
2019. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne kategoriakban gondolkodj. Inkabb ismerd meg ot. Pl. Kerdezd meg, miben nyilvanul meg ez. Ha komolyan tervez veled, igyekszik majd tapintatosnak lenni es nem cirkuszolni aztan a betegseg cimkejevel takarozni. Ja tenyleg. Azt is megkerdezheted tole mibol gondolja h o borderes.
2019. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
Azt hittem ez alap a nőknél:D Amúgy ha eddig nem is tudtál volna róla, hogyha nem mondja el, akkor talán nem vészes. Beszéljetek róla, kérdezd meg mennyire súlyos.
2019. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!