Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta másik városba járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta másik városba járok egyetemre, a barátom folyton ellenőriz. Ennek itt a vége?

Figyelt kérdés
Régen csak akkor nem voltunk együtt, amikor én tanultam. Először a gólyatábor miatt vitatkozott velem, utána azért mert nem mentem haza minden héten, néha küldte selfit a szobatársaimmal, hogy lássa, hogy nem bulizok, hátha megnyugszik, de csak dühös lett, hogy számára vadidegenek miatt hanyagolom. Gólyabálba is egy fiúbarátomat kértem fel partnernek, mert a barátom dolgozik és azért ne vezessen minden héten 2 órát, hogy megtanulja a keringőt, erre is megsértődött. Mindig küldök neki selfit, hogy megnyugodjon és hogy lássa, hogy jól vagyok, de csak dühös lesz, hogy én iszogatok, őt meg otthon hagytam. Most azért nem szól hozzám, mert jelenteztem Erasmus Buddynak és kínai hallgatókat fogok kísérgetni januárban, mert téli egyetemre jönnek.
2019. dec. 26. 14:38
 1/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
98%
Ez off. De jobb is...
2019. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ennek itt a vége. Csak megkeseríti az életed. Keress olyat akivel boldog vagy, és jól érzed magad, és hagyja hogy jól érezd magad.
2019. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Olyat keress, aki helyben van vagy tudsz vele eleget foglalkozni vagy aki szarik bele, hogy nem vagy vele.
2019. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Kapcsolatba úgy érdemes belemenni ha egyvárosban éltek.
2019. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nyomi... Jobb most abbahagyni, mint évekig türni, hogy puffog.
2019. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!