Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már úgy, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy teljesen elganyagol a másik? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 23:21
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
Igen, szakítás lett a vége.
2016. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te szakitottal?
2016. szept. 10. 23:23
 3/11 Dreamer88 ***** válasza:

Nem velem hanem 1-1 ismerősömmel esett már meg.

Mindegyiknél szakítás lett a vége.

2016. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Igen, én szakítottam, férfi létemre.
2016. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Annak,hogy hanyagol meg van az oka!

Én 14év után untam bele,de biztos én is hibás voltam és közösen megbeszéltük,hogy ennyi volt. :(

2016. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kétszer is, mindkétszer szakítás lett. Egyszer én szakítottam, egyszer pedig az akkori párom.
2016. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi még nyűglődünk...
2016. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 éve húzzuk így. Lassan odaérünk a szakadék széléhez.
2016. szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Ereztem. raadasul akkor amikor a legjobb formamban voltam es a ferfiak doltek utanam mindenhol.

O a folyamatos munka (tenyleg rengeteget dolgozott mondjuk) mellett eszre se vette hogy szep vagyok hogy masok el vannak ajulva tolem.

aztan sokszor durva is volt szoban hozzam.

ezek utan rendszeresen megcsaltam es nem is titkoltam a dolgokat.

Akkor kezdett rajonni hogy mit veszithet amikor kozoltem vele hogy elegem van unom az egeszet elvalok.

Abban a percben eszhez tert ugy jott utanam mint a pincsikutya, konyorgott hogy adjak meg egy eselyt a hazassagunknak.

Megtettem es nem bantam meg, helyrejott koztunk minden es szepen elunk normalisan szeretetben. eleinte felhanydalta parszor a dolgokat arra azt mondtam ha nem tudja felretenni akkor nem folytatjuk a kapcsolatot. Azt hiszem arra volt szukseg hogy erezze hogy megvaltozott a dolog nem en vagyom arra hogy torodjon velem hanem neki az akinek ezerrel kell hajtani utanam vagy elhagyom.

Kockazatos es nem mindenkinel jon be , csak elmeseltem mint tortenetet.

2016. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9# Leírtad,hogy sokat dolgozott stb...Te meg erre megcsalod hááát ez nem szép dolog!
2016. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!